Práca - pohyb

slavicka

hej presne ak mas sedave zamestnanie tak pri tom venceni prejst ja neviem kolko 8000 krokov aspon to minimum ak mas apku alebo hodinky kde sa to da nastavit.

modzo

ako no nie je to bohvie co ale aspon nieco. mala by si si stanovit aspon nejake tie kroky by si mala kazdy denprejst za kazdych okolnosti, tak by si sa mohla aj tak trocha namotivovat

Pivonka37

Veruže teraz pôjde asi dopyt po elektroveciach - bicykloch, kolobežkách určite hore. Tieto ceny pohonných hmôt sú veľmi smutné. Ja som si tiež kúpila tento bicykel www.cyklospeciality.sk som veľmi spokojná, že som sa z auta dostala aj k bicyklu.

manzelka

Teraz aj moj muz uvazuje ze by si na leto kupil bud elektro alebo aj obycajnu kolobezku :D Ze ked ide benzin tak hore :)

evita87

Okrem venčenia psíka skús kolobežku, je to teraz in a máš okrem perfektnej zábavy aj pohyb. Super kolobežky majú na cyklospeciality.sk, skús kuk.

Pivonka37

Skús si kúpiť bicykel alebo kolobežku a venovať sa tomu pravidelne, nie je to nič náročné a zároveň je to fajn forma relaxu...a uvidíš, že budeš aj chudnúť. Mne bicyklovanie veľmi pomohlo, cítim sa super fyzicky aj psychicky. Pozri www.cyklospeciality.sk, majú super výber bicyklov aj kolobežiek.

nikaroxy

Ahoj chisel, záleží od toho koľko máš rokov a akú máš váhu. Je zrejmé, že vekom to už ide ťažšie a spalovanie sa spomaluje. Ale nikdy nie je neskoro :) Je to dobrý začiatok každý deň aspon hodinka. Záleží aj aké cvičenie a koľkoa av akych partiach chceš schudnuť. Odporucila by som ti určite kondičné cvičenia ako posilovacie, kde sa trošku zapotiš. Ta hodinka uplne staci. Trošku upravis stravu + chodiť so psíkom na prechádzky a uvidis ako veselo to pojde dolu :)držím palec

Textová Inzercia

Hempoint novy TXT
Plnospektrálny extrakt z kvetov konope vo svojej najprirodzenejšej podobe

Doprajte si prirodzenú kompozíciu všetkých aktívnych látok v ich prirodzenej synergii.