Baby, prekazalo by vam, ak ...

Lulu2011

tak rozpravas, akokeby ste boli uz na dochodku minimalne :)) my sme spolu takmer 10, ale niekedy mame sej aj 2 za den :)) ked ovulujem, smaozrejme su dni, ked to kazdy den nie je, lebo sme unaveni, ja mam svoje zdravotne problemy, ale ten sex by som povedala, ze je taky vseliek na vsetko

mna by zaujimalo, aky ste mali sex prvy rok, ci sa to u nej zmenilo,a lebo stale bola taka, lebo poznam vela zien, ktoré ten sex az tak nechcu, podla mna to suvisi s urcitou hladinou hormonov, kazda sme nastavena inak, ja ked nemam sex dva dni mam v noci sexualne sny, proste to potrebujem a meni sa to s fazou cyklu, su dni, ked nie osm taka nabudena a dni v case ovulacie, ked neviem co so sebou, HAK kvalitne udupe sexualny zivot, tak isto aj antdepresiva a ktovie ake este rozne lieky

a este jedna vec, partnery nemaju tolko sexu, ked sa sebe odcudzuju, takze pozor aj na to, vam chyba iskra vo vztahu, treba urobit nieco blaznive apson raz za cas :)

dadula - nahodou v aute je fajn :p aj v kabinke :p v kabinke sa riesi postojacky, aby si nieco nechytila :p

Maoam

ti piseme, nevypovedane veci, vnutorne konflikty, nevyriesene veci - nie ste voci sebe otvoreni, hapruje komunikacia

a mozno k tomu pride este to, ze mate rozdielne libido, ale ak mate najlepsi sex po hadke, tak vtedy zo seba dostane vela tlaku, vela frustracie a veci sa daju do pohybu, proste sa vycisti vzduch, ziska trocha odblokovania

lost

Tak odstran dovody/priciny ktore sposobuju ze ho je tak malo.. (teda namiesto toho, aby sa analyzovaly nasledky a hladali na ne zaplaty..)

SebastianSeb

tak ja to beriem ako zmenu prostredia nieco vzrusujuce, a nie len doma na posteli :). ked zacnem o sexe, tak povie, ze zase s tym zacinam, takze radsej nezacinam. Ja ju pozyvam na vecere, cokoladu, ideme sa prejst apod. Co som zaznamenal tak asi najlepsi sex mame vtedy, ked sa dobre pohadame a potom sa udobrujeme(kto videl Ps I love you, vie o com je rec :)). Vtedy si mozem s nou robit co chcem. Ale zas na niecom takom nepotrebujem budovat vztah. A nesustredim sa len na sex, ale ked ho clovek ma zalostne malo, tak co ma robit?

SebastianSeb

sme spolu nieco cez 5 rokov. pozname sa od strednej, dnes sme obaja vysokoskolaci. tie migreny ja jej ich verim, a vtedy od nej sex ani nevyzadujem, nie som predsa sprosty aby som chcel od nej sex, ked sama sa ledva drzi. A aj som ju posielal k doktorovi nech zajde, povedala, ze po skuskach pojde. uz je novy semester a ona nebola u toho doktora(uz sa u neho objednava hadam aj rok. ked bola mensia bola u detskeho neurologa). Vykaslala sa nato, proste nezaujem a veci takehoto typu sa nemaju odkladat, pretoze tam mozu byt aj ine zavaznosti. ale vsak sex nie je len orgazme, viem ze zeny ho nemusia dosiahnut, ide o ten samotny akt, ze je to pekne vzrusujuce, vidiet priatelkine telo, co to s nou robi apod. Ja praveze masturbujem dost, niekedy aj 2x denne, a proste niekedy z frustracie si to spravim. Viem, ze nie sme v zaciatkoch, aby sme boli uneseni jeden z druheho, ale mna pritahuje(pokial teda nie som odstrceny pri dobiedzani, resp. viem ze nic nebude, potom nalada uz nie je). Povedala mi, ze chlapi su ini, ti chcu stale sex. Hmm tak ked ho mam zriedkavo tak preco asi. Keby ho mavam castejsie, mozno by som bol aj rad, zeby som sex nemal :D

Maoam

Sebastian: jej musi par veci vadit, akurat ti to nikdy osobne otvorene do ksichtu nepovedala

mozno veci ako opisala Dadula (nehygienicke podmienky), pripadne ine veci

tu pomoze fakt len osobny otvoreny pokojny dokladny rozhovor, karty na stol - obaja, bez vycitiek, bez urazok v snahe vysvetlit si to vzajomne a najst kompromis

ono ak ma ona viacero negativnych skusenosti s tebou v oblasti sexu, tak ma BLOK

Dadula56

" vyhodim prachy zato a bude to ako doma, ze 2x si to dame?" ak takto uvazujes, tak sa jej potom nemozes cudovat. Chapem, ze si frustrovany, ale ak ten vztah chces udrzat, tak zacni pracovat na emocionalnej rovine, nesustreduj sa na sex ako alfu a omegu. No a navrhy v aute a v kabinke...fuj sak to je aj spinave, nehygienicke. Zasa nie sme zvery.

SebastianSeb

Moam: ona nie je taka, zeby si hladala ineho praveze, my sa lubime a ona mi to stale opakuje ze ma lubi niekolkokrat do okola. aj 5x za 10min mi to povie :)
vies ona kedysi brala HAK a vtedy jej libido upadalo. ja som sa mohol snazit ako som chcel a chodieval som domov od nej bez nicoho. A takto to byvalo castejsie, potom som si aj povedal, ze kaslem nato, nebudem sa snazit a dobiedzat. niekedy ten sex robila aj na silu aby mala odo mna pokoj, to bolo vidno ze ho nechce. aj ked sa bozkavame, tak vacsinou konci ona, ja nemam sa problem bozkavat aj dlhsie, ale ona vzdy konci a povie mi, ze ja by som nikdy neprestal a bozkaval sa stale :)

Maoam

Sebastian, existuju skutocni migrenici (aj ja som jedna z nich, som ale neurologicky pacient, mam toho viac), cize ak ma migrenu, nemusi to vobec znamenat, ze ti to hra, ale ma ju naozaj a ak ma skutocnu migrenu a nie len tenznu bolest hlavy, tak ti poviem ako migrenik, ze vtedy chces tyckovat, nikoho nevidiet, nepocut, ziadne svetlo, najradsej by si umrel....nieto mysliet na sex

priatelka- nech si da predpisat TRIPTANy na migrenu, lebo ak ma fakt migrenu, nebodaj este s aurou, tak bezne analgetika typu ibuprofen a co. nezaberu.......
asi ma migrenu v suvislosti s fazami menstruacneho cyklu, to je typicke..

ja mam pocit, ze ona rezignovala, uprimne, minutovy sex je fakt o nicom, ja viem, ze potrebujes trening, inak to dlhsie nikdy nebude ALE predtym musis s nou hovorit, pokojne si to vsetko vysvetlit a ohladne migreny - vyhladajte lekara