Baby, prekazalo by vam, ak ...

Dadula56

Lulita, neviem =) ja by som to nerobila, pokial nema partner aspon ciste ruky. A v takom aute a kabinke musi mat zakonite ruky plne vselicoho, ked chytal mobil, peniaze, pripadne este vytiahol kondom z penazenky, kde sa valal medzi bankomatovymi kartami a bankovkami. Ja si na to potrpim.

lost

hmm, baby, zeby prvy krat v zivote mam skutocny dovod sa podakovat bezlepkovej alregii? :D
to aby som si ju udrzal, ci? :D

Lulu2011

ja dam len taky typ...bez lepku clovek viav vladze aj v tom sexe...kazdy musi prist na to co mu skodi, povedala by som, ze na prvom mieste je to libido - lebo to vidno ako sa to meni v suvise s prirodzenym cyklom zeny, potom je to o celkovom vztahu, smaozrejme tiez o vnutornych problemoch, starostiach, vycerpanosti z prace, zivota atd. je to komplex pricin a preto akomplex pricin to aj treba riesit

Maoam

tak ak je inak zdrava, je to o libide, hormonalnom profile, ale aj o psychike

niekedy je to cisto BLOK, kvoli tomu, co bolo, ci nejaka 'boliestka' z verbalneho utoku a pod.

Maoam

niekedy pomoze aj pravidelny sport, fitko, hocico

aj strava robi velmi vela

napr. depresivni ludia zvyknu upadat na libide, typicke pre depresiu

Lulu2011

Maoam - vsak chapem, ked zacnem robit, hned zistim :)) zatial sme nastaveny rovnako, ale kazdy den ho nemame, hovorim, to ked mam ovulaciu telo si ziada, ale raz za týžden je malo, aj ked som pracovala, je to o libide

Lulu2011

sex v nasratosti je najlepsi, vtedy sa tam nieco chemicke deje, stupa adrenalin a orgazmy su rýchlejsie, je to chemia, nieco je u nej udupane, homornalne je slabsia

Maoam

neviem no, denne sex je mozny skor u ludi, ktori sa velmi v praci nezoderu + maju vyssie libido, proste su na to dost fit

ono co poznam ludi, co fakt makaju, tak denne sex alebo 2x, neviem kedy by to stihli a ked maju konecne volno, su radi, ze su radi a dozenu mozno cez vikend :D alebo volny den...