Baby, prekazalo by vam, ak ...

SebastianSeb

ci som pekny? no co ja viem :) priatelka mi povedala ze som opeknel, odkedy so mnou zacala chodit, ale nie som zas playboy, z ktoreho su baby hotove, ked ho co i len uvidia :)

Blondula

kedze ja mam sex velmi rada,"minutove" milovanie by mi trosku vadilo :-( ale snazila by som sa to nejako s priatelom riesit.zatial sa mi take este nestalo.teda ak neratam "pubertalne" hratky kedy sa chlapec urobil skor,nez dal dole trenky :D

SebastianSeb

hej obezna urcite nie je. je tam nejake to kilecko navyse ale nie je to vyslovene extrem. no ci je to vyhovorka neviem. ale mam pocit, ze telka je prednejsia pred vsetkym. a este som jej aj "vynadal", ze mala ist doktorovi, ked ma taketo problemy a ze serie nato. asi je s tym spokojna

SebastianSeb

ma okolo 160cm a okolo 61kg myslim. ako keby to mozno neiniciujem ja tolko tak to mozno nemame, ale myslim, ze aj keby som neinicioval vobec, tak aspon raz za cas by to bolo, lebo niekedy aj ona je iniciator ale velmi malinko

SebastianSeb

tak ono jej to prekaza ako kedy, ked nechce, tak sa mozem snazit ako chcem. a chcem bozkavat na prsiach tak sa uhne alebo povie, ze ju bolia. inokedy s nimi mozem robit co chcem. My ani nepracujeme, teda ja som pracoval a partnerka ma brigadu. takze vyzerpani nie sme. dnes prisla z brigady(bola tam 10 a pol hod) a mala migrenu, ze az plakala. a nie aby si isla lahnut, zhasla a pospala si. dala si tabletku a s bolestou hlavy isla pozerat serial Burlive vino vedla do izby k susedkam. Takze asi tolko, ze co je prednejsie aj pred jej migrenou a ako sa k tomu stavia :)