Baby, prekazalo by vam, ak ...

Lulu2011

sebastian - neviem, celkovo mi pripada, ze to nejak nechce, keby si s anesnazil ty, tak ten sex asi ani nemate, kolko cca vazi? ked je nejaka velrybka, tak sa mozno aj hanbi za to ako vyzera, celkovo mam pocit, ze tam je tisic problemov a kedze jej vsetko vadi, to bude tazko poriesit tisic veci

SebastianSeb

neviem ci nemoze byt na pricine aj to, ze priatelka za ten vztah pribrala asi 8-10kg. Sportu sa nevenuje ziadnemu. Chcela by schudnut, lenze podla mna jej chyba vola a to chcenie. Drzala dietu, ale to vacsinou drzi pred nejakou udalostou(ples), a schudne tak 2kg, ale to je len voda.

Maoam

ja som v nemocke dostala volaco s lepkom na jedenie a som nafucana uz tyzden a creva v paralyze kks

extra som hudla, ze BEZLEPKOVA STRAVA no urcite.......

ja mam potom zadrziavanie vody a zapchu aj 1-2 tyzdne, kym sa to znormalizuje, staci jeden debilny kusok normalnej pizze a pod.

no a druha najcastejsia vec, ktora sa ignoruje je alergia na histamin a potraviny, ktore ho obsahuju vo vyssom mnozstve alebo spustaju v organizme jeho nadprodukciu

casto sa to poklada za alergiu na pele trav a stromov, pripadne kozny problem, ale v skutocnosti je to reakcia na potraviny...

SebastianSeb

nas prvy sex. rok vyzeral asi tak, ze partnerku to zozaciatku bolievalo, a to pekne dlhy cas, prisli sme na to, ze s kondomom ju to pali a je asi nato alergicka, tak zacala brat antiku. ale aj pri tej ju to bolievalo/palilo. ju to bolievalo asi z toho dovodu, ze nebola uvolnena vobec. ani mokra nebyvala moc a bolo citit ze tam dole je to stuhnute. asi vtedy zacala mat HAK negativne ucinky. HAK zacala brat zaciatkom letnych prazdnin, ale nespavali sme spolu nejak, mozno 3-4 do mesiaca? a mozno menej. zas to nebolo kazdy den, este sme nebyvali sami. no a potom sa to stupnovalo, ze priatelka prestala mavat chut na sex, bozkavanie na prsia jej bolo neprijemne, vlastne to co kedysi v zaciatkoch jej bolo prijemne tak vtedy jej to bolo neprijemne, povedal by som, ze libido na bode 0, sem tam bol ten sex ale nie casto. To s tym bozkavanim prs aj teraz je niekedy take, ze idem ich pobozkat a ona si tam da ruku, takze uz viem co to znaci. ale na druhej strane, ked je vzrusena tak si s nimi mozem robit cokolvek. Kedysi som jej aj s uskami sa hral a teraz jej to prekaza(zas ako kedy). Potom neviem ako ju mam rozpalit, ked jej niekedy vadi to niekedy ono. Mam pocit, ze neprekazaju jej veci, ked ma aj ona dostatocnu chut na sex resp. vseobecne ze ma chut. Ale ked ja mam chut a ona nie, tak mozem robit co chcem, a aj podla toho spravania jej zistim, ze sex nebude, nema chut. Ale pokladam si otazku: Ked ma chut na oral/prstovanie, tak asi na tom s libidom zle byt nemoze. Nie je to kvoli tomu sexu, ze stoji za prt?
Este dodam, ono u nas v zaciatkoch ale aj dost neskor bol problem to, ze sa nevedela poriadne uvolnit, a ked som siel do nej ju to bolelo a stipalo. Musela sa nato sustredit aby sa uvolnila. Teraz je to uz lepsie a sustredit sa nemusi, i ked sem tam to zaboli ale nie tak ako kedysi.

Lulu2011

nevyliecil si sa, skodi nadalej, len nemas priznaky bejbe, alebo nie si vobec alergicky na lepok, ja mam dni, ked mi nic nie je z rozka, ale ked v tom pokracujem týžden, tak zacnem opuchat, nafukuje ma, niekedy hnacka...taze...

lost

asi mam statsie, alebo sa po 5 rokoch prisnej diete da ciastocne vyliecit.. neraz som si omylom objednal lepkovu pizzu a prezil som :)
mne sa len 1 jedina vec paci na bielych rozkoch a to jeto ze su take "vzdusne" ale inak nic (fakt som neskusal a ani nemam csa/chut skusat :D)
a zase o jedle :D
haha to je haluz...
esteze ryza nema lepok.. :P

Lulu2011

dadula - jaj, tak my kondom nepouzivame, ale uz som dlho nebola v kabinke...naposledy v prezliekacej uprostred pláže na obed a bolo to nepohodlne sa triasla pri opreti a bala som sa ze zostane ako otvorena skatula, aj tak vsetci na nas kukali, ked sme vysli :D

treba sa odputat a mat aj naladu, muz to chcel riesit na stole na zahrade, ktoru sme nemali oplotenu a vedla sused strihal stromy, tak to uz nie, radsej som ho stiahla na povalu :D

Lulu2011

lost - vela ludi ju ma, podla mna je preto tolko gastro a depresivnych problemov, ludstvo zilo dlhe roky v nevedomosti