Kde hladat chlapov

Príspevok v téme: Kde hladat chlapov
kocka12

dajte radu ako najst normalneho chlapa, netvrdim ze takí chlapi nexistuju, ale v dnesnom svete to je uz normalne vynimka. Viem, ze su cesty napr. diskoteky (no tam by som bola asi uz trosku stara), sport, konicky, alebo pod. Alebo si myslite, ze to radsej nechat na osud??? Lenze mna prave osud strasne sklamal a kvoli nemu som prisla o krasny 9 rocny vztah

Blondula

Lulita....aspon by som ho potom mohla vratit tam,odkial som ho vzala.aby som neriesila otazku,ze ako "vyhodit chlapa z domu" :D

Blondula

ono by mohli vymysliet aj taky utulok pre nechcenych a nepotrebnych chlapov :D poprezerala by som si ich v tych klietkach a hadam nejakeho by som si vybrala :D :D

lost

Skor ma zaujima, preco sa pyta zena kde hladat chlapa :D
Ved by to malo byt naopak nie?
Ved vascina si mysli ze to musi byt naopak..
/ironia vypnuta

K teme, keby viem kde hladat chlapa, tak by som tam isiel..

A to nie preto, ze by som bol na chlapov, alebo co :D ale preto, ze by tam potom prisla zena ma zbalit :D

kocka12

ale jasné, že sú normálny. Len by som nechcela nejakého čo by ma mlátil, podvádzal a pod. Skôr som chcela touto formou zistiť, či fakt čakať, že niekoho len tak stretnem, alebo mi zaklope na dvere kancelárie, alebo musím tzv. si nejakého uhnať. Takže čo má prísť asi príde....

Marrek

Tak jasné, tá iskra tam musí byť a to vzájomné priťahovanie. Len ty si napísala, že hľadáš normálneho chlapa, takže tí čo ťa nepriťahujú, už nie sú normálni?:D

To si ešte mladucha :D

kocka12

Maarek ja nemám dané, že musí byť taký a taký. Asi skôr, že zbadáš a vieš, že to je on. V skratke ma musí niečim zaujať, ale zas tu nehovorím len o kráse. Jeden "kamarát" to nedávno na mňa skúsil, povedal že už rok niečo ku mne cíti. Pozýval ma rôzne výlety. Občas som s ním išla, ale od začiatku som mu tvrdila, že ho beriem ako kamaráta a že vo vzťahu potrebujem iskru. No a po čase to skončilo, tak že sme sa dohodli, že to nemá význam, lebo láska je o dvoch. A teraz ma už nechce ani za kamarátku a to ma dosť mrzí.