Kde hladat chlapov

Príspevok v téme: Kde hladat chlapov
kocka12

dajte radu ako najst normalneho chlapa, netvrdim ze takí chlapi nexistuju, ale v dnesnom svete to je uz normalne vynimka. Viem, ze su cesty napr. diskoteky (no tam by som bola asi uz trosku stara), sport, konicky, alebo pod. Alebo si myslite, ze to radsej nechat na osud??? Lenze mna prave osud strasne sklamal a kvoli nemu som prisla o krasny 9 rocny vztah

Marrek

Keď už tu píšete, akí chlapi sa vám páčia...máte rady skôr introvertov/ extrovertov? cholerikov, flegmatikov,..? vtipných alebo takých šaškov?...:D

Blondula

dajana...ja sa milujem hrabat muzovi vo vlasoch.a pri bozkavani ho rada trosku za ne zakmasnem :P moj ex mal trosku dlhsie vlasy,ale velmi podobny typ tomuto spevakovi,akurat nemal tetovanie,ale oci rovnake :P ... som zvedava,aky typ mi do buducna osud hodi pod kolena :D :D

dajana10

blondula.. NUZ HMmm...má tetovanie, tie vlasy, umelecky zalozeny, trošku briadka ala Sparowm atleticka postava, ten bohemsky sporty hippie štýl obliekania ... to je taky klasicky lamac zenskych srdc hehe... ale tie vlasky su uplne božie, takeho vlasáča som vždy chcela, ten moj ma len asi pár cm vlasky :D :) Ach moj fetiš na vlásky zacal tarabasom v 10 rokoch a drzi ma dodnes a to mam 23 :D ...

dajana10

Blondula máš podobný tip chlapa ako ja. Tiež mam zaťaženosť na mužov s dlhšími vlasmi ale je ich mrte málo, nikdy som nemala šťastie na takého ale vždy som po nich poukovala. Mne sa fyzicky osobne páčia vysoký muži pod 180cm ma nejako nezaujmú, ináč nech nie je tučný ani strašne suchý, keby mal aspon trošicku stavbu aspon ruky alebo brucho, ked muž by mal byť mužný aj fyzicky. A ináč neviem si všímam zuby, pokazené zuby vedia dosť odradiť alebo zlá pleť alebo na hovno vlasy. No a oblecenie by mohol byt aspon tak v obraze ze vie že košele sa nosia už len slimky, proste mal by vediet ake je storocie. Mal by si holiť tvár alebo mať pekný slušivý strih fuzikov hah ale to maloktorému ide a pod pazuchami by tiež nemal mať porast, však je rok 2013 predsa. Chlpatý chlap stratí všetok sexeapel :D Ani tam dole by bobr nepotešil, tak ako muž chce od ženy nak má "strih" :D SAMOZREJME pásik na brušku po pupok u chlapa je sexy. Paci sa mi ak má chlap obočie ako brežnev a ide si ho dať upraviť, tak to robím aj ja asi zopár kamošom. Mne sa páčia vlasatejší ale nie je to podmienka, aj také krátke vlasy su pekne ak nie su zlepené gelom a maju strih nejaký moderný,hlavne nech nejake su lebo z holohlavých mam strach. No oči, na farbe nezálezi, ide o pohlad musí mat proste pohlad nabitý tajomnom. A ruky by nemal mať ako baník. A krásny usmev na mužovy to je uplna bomba, silná zbran usmev muža. Mal by mat kvalitný jeden parfém, muž ktorý vonia je proste užas. Tiež by som chcela kebyže nefajčí(myslela som si že cigy sa daju strpieť ale nedaju, bléah) a nepije ako alkoholik. Ale to je viac menej nereálne na Slovensku. A to o tom dobrom a zlom chalanovi, to by mal byt skor dobre namiešaný pomer. Fakt taký trtko ženu nezaujme, musí byť správne sebavedomí a štipku drzý aby ju dostal, musí si zachovať v sebe tu mužnosť aby ženu lákalo ho dostať, lebo ak žena vidí že muž jej leži pri nohách tak už ju nebaví sa dalej nejako zaoberať ním. Chce muža nie sluhu. Strašne sexy je ak je muž inteligentný, vie putavo rozprávat a má dobré názory, vyzná sa, je scitany ak vzbudzuje nejakú moc, rešpekt autoritu, každá chce podvedome alfa samca, ak nič lepšie nie je tak sa časom uspokojí s nejakým beta samcom :D Vtip, šarm, vernosť, vášnivosť v posteli, dobre sa bozkávať lebo ak sa chlap zle bozkáva do postele ženu nedostane, spontánosť v každodenom živote, vyrovnanosť, ak mal by poskytovat pocit bezpecia, mal by mat rád zvieratá na tom velmi vidno charakter, mal by vediet rozveseliť ked je treba, ach je toho vela hehe co sa týka duševných črt muža... Ale je samozrejme že nemože byt dokonalí, dokonalost neexistuje ani fyzická ani povahová. Toto som len napísala svoje myšlienky ked tu bola reč o mužovi čo je chlap ako sa patrí. (VIEM že ma teraz caka sprcha kritiky, nevadí ja som si len povedala čo sa mi páči a čo viac menej na 80% očakávam a všímam si ) Ja mám priatela ktorý je muž v ktorom som našla väčšinu tohto.Ono to vyzerá že su to strašne " VELKE VECI" ale pritom su to uplne samozrejmosti. Tak ako ani muž nechce tlstú zanedbanu blbu ženu, tak si aj žena môže dat body ktoré jej imponuju... A kde ich hladat? Ja som tohto stretla v kine po filme sa mi prihovoril... Mne sa strašne pácia muži ako tento - 3.bp.blogspot.com

29.media.tumblr.com

1.bp.blogspot.com

lost

no pozor na utulky (resp psov), to je dvojsecna zbran :D moj pes vyciti ak sa k nemu blizi nepekny (zla aura?) clovek :P aj ked na prvy pohlad vyzera OK :P ale pred psom sa nepretvari :P :D

Sejla

košík len v prípade že idete nakupovať :) mohli by ich v tm útulku trénovať na rôzne veci... ako nosiť ťažký nákup, otvárať dvere dáme, odkladať kabát, uvolniť miesto na sedenie atd.