Ako sa zoznámiť na živo?

Príspevok v téme: Ako sa zoznámiť na živo?
ann699

Ahojte, mám taký problém. Vzdy som mala mensí problém so zoznamovaním na živo. Cez internet v pohode, pokecám o hocičom. A kedze navyse som dost tichá osoba, je to o to náročnejsie. Nikdy som kvôli tomu nemala žiadny vztah.
Pred nedávnom mi začal na pokeci vypisovať jeden chlapec z nášho mesta. Ja som ho nepoznala ani len z videnia, no on o mne vedel všetko (kde bývam, ako sa volám, kde chodím do školy). Dokonca tvrdil, ze chodíme spolu do skoly tým istým vlakom,(no ja som ho nikdy nevidela). Najprv som na jeho správy neragovala. No ked mi napísal znova, odpísala som mu. Prvý krát som nereagovala preto, lebo nepreferujem chatovanie s neznámymi ludmi. No ked mi napísal druhykrat, nechcela som byt hnusná a odpísala som. Ked sme si začali písať, kecali sme spolu asi 3 hodiny.

No a teraz, neviem ako mám reágovať ked sa budúci týzden určite niekde na zastavke stretneme. Ako sa mám reagovat? Neviem si to ani len predstavit...nikdy som sa takto nezoznamovala s ludmi...ked sme kecali cez pokec mozno to vyzeralo ze si rozumieme, ale nazivo to môze byt uplne iné.

Čo by ste robili vy?

Dakujem za rady :)

ann699

ale ja vôbec neviem, o čom sa budem s nim rozpravat..a ked ho uvidim, mám sa mu prvá prihovorit? a ako? čo mu mám povedať?

nirv

nechaj to plynut, chovaj sa priatelsky. ano, nazivo je to ine:) ale mozno to bude fungovat aj nazivo. hlavne sa kvoli tomu nestresuj, ved o nic nejde.