Ako sa zoznámiť na živo?

Príspevok v téme: Ako sa zoznámiť na živo?
ann699

Ahojte, mám taký problém. Vzdy som mala mensí problém so zoznamovaním na živo. Cez internet v pohode, pokecám o hocičom. A kedze navyse som dost tichá osoba, je to o to náročnejsie. Nikdy som kvôli tomu nemala žiadny vztah.
Pred nedávnom mi začal na pokeci vypisovať jeden chlapec z nášho mesta. Ja som ho nepoznala ani len z videnia, no on o mne vedel všetko (kde bývam, ako sa volám, kde chodím do školy). Dokonca tvrdil, ze chodíme spolu do skoly tým istým vlakom,(no ja som ho nikdy nevidela). Najprv som na jeho správy neragovala. No ked mi napísal znova, odpísala som mu. Prvý krát som nereagovala preto, lebo nepreferujem chatovanie s neznámymi ludmi. No ked mi napísal druhykrat, nechcela som byt hnusná a odpísala som. Ked sme si začali písať, kecali sme spolu asi 3 hodiny.

No a teraz, neviem ako mám reágovať ked sa budúci týzden určite niekde na zastavke stretneme. Ako sa mám reagovat? Neviem si to ani len predstavit...nikdy som sa takto nezoznamovala s ludmi...ked sme kecali cez pokec mozno to vyzeralo ze si rozumieme, ale nazivo to môze byt uplne iné.

Čo by ste robili vy?

Dakujem za rady :)

ann699

neverili by ste...by som mohla román napísat..co vsetko sa udialo za tych uz takmer 10 rokov.
No ale sme spolu :D

Agnes999

nestresuj, bud si budete sympaticki alebo nie. samozrejme je tam aj ta moznost, ze si sympaticki nebudete a tiez to nebude koniec sveta, uplne normalne to patri k zivotu. nebude sa ta pytat ci s nim chces chodit, nie ste male deti. ak by ta do niecoho tlacil, tak mu normalne povedz, ze mozte byt najskor kamarati a ked sa spoznate, tak sa uvidi. a o com sa s nim bavit, o com sa bavite na nete? na to nadviaz a bavte sa o tom aj v reale.

dulapicsula

preboha tak ako ked stretneš priatelku aký si mal den atd.čo robíš vo volnom čase, aj veci ktoré su aktuálne v správach atd určite máte niečo spoločné možeš sa informovat či bol na tom futbale čo bol na poseldy či pozeral hokej a ako vyhrali..........svoje názory

ja som tichá ale ked treba veci riešit a atd tak ako s normáolnym človekom si pokecáš

ked stretneš staru kamošku tak asi vieš si pokecat nie tak tak isto aj s chalanom je to to isté len v lepšom pripade ak je vzákjomná prítažlivost tak možeš sitit aj citovu náklonnost

nirv

Ach bože:)) nenamyslaj si toľko. Že hneď chodiť. Chalan ti napíše a ty si myslíš že ide z teba omdliet. Ked ho chces za kamosa, chovaj sa k nemu ako ku kamosovi. A situácie Ries až potom ked nastanú. O čom kecat? A o čom kecate na nete? Veď máte nejaké spoločne témy. Či ťa len celý čas bali? A brala si do úvahy že si takto môže písať s ďalšími piatimi?

ann699

ahojte, a mohli by ste mi este poradit o čom sa s chalanom bavit, pri tom prvom stretnutí? Na aké temy sa najviac chytia?
nechcem aby sme tam stáli a pozerali na seba ako stlpy :)

a este jedna vec, myslím si ze sa ma urcite spýta ci s nim nechcem chodit, poradte mi prosím, ako mu mám slušne vysvetlit(aby sa neurazil, alebo si nemyslel ze sa mi nepáci), ze zatial chcem byt len jeho lepšia kamarátka?

wowo1

aby si nazivo nebola sklamana....stretni sa s nim a neteoretizuj.Uvidis realitu .Neboj sa toho naco vahas? naco dlhe myslienky mam nemam aky bude aka som..urob to a potom vahaj co ches a ci ho chces.Na nete sa ludia javia inak

doremi

niiic, bud v pohodke. chalani radi pisu tymto stylom, aby dali babe na javo, ze je im sympaticka, ale kedze sa osobne nepoznate (este ste nekecali) vyzorovo sa mu pacis, ale hotovy z teba urcite nebude, na to je potrebne druheho viac spoznat a rozumiet si aj v inych veciach ako vo vyzore. taze keep calm & relax :))