Ako sa zoznámiť na živo?

Príspevok v téme: Ako sa zoznámiť na živo?
ann699

Ahojte, mám taký problém. Vzdy som mala mensí problém so zoznamovaním na živo. Cez internet v pohode, pokecám o hocičom. A kedze navyse som dost tichá osoba, je to o to náročnejsie. Nikdy som kvôli tomu nemala žiadny vztah.
Pred nedávnom mi začal na pokeci vypisovať jeden chlapec z nášho mesta. Ja som ho nepoznala ani len z videnia, no on o mne vedel všetko (kde bývam, ako sa volám, kde chodím do školy). Dokonca tvrdil, ze chodíme spolu do skoly tým istým vlakom,(no ja som ho nikdy nevidela). Najprv som na jeho správy neragovala. No ked mi napísal znova, odpísala som mu. Prvý krát som nereagovala preto, lebo nepreferujem chatovanie s neznámymi ludmi. No ked mi napísal druhykrat, nechcela som byt hnusná a odpísala som. Ked sme si začali písať, kecali sme spolu asi 3 hodiny.

No a teraz, neviem ako mám reágovať ked sa budúci týzden určite niekde na zastavke stretneme. Ako sa mám reagovat? Neviem si to ani len predstavit...nikdy som sa takto nezoznamovala s ludmi...ked sme kecali cez pokec mozno to vyzeralo ze si rozumieme, ale nazivo to môze byt uplne iné.

Čo by ste robili vy?

Dakujem za rady :)

Libertz

Josipe: nie nepride, sama pisala zeby roman napisala. Ked nechce nech necha tak, neviem preco mate snahu ma ociernovat. Nereagujte na mna laskavo. Co je natom ze rad pokecam cez email akoze?...

Josipe

Určite vám bude na mail vypisovať podrobnosti ako sa dala dokopy so svojím terajším priateľom. Nepríde vam to neslušné pýtať sa cudzieho človeka na takéto veci?

Libertz

aha cize to bolo take komplikovanejsie. No ja by som si toho aj viacej precital, kebyze chces ti dam mail a mozeme tam.

Klaudi1989

Tréma je pri takýchto stretnutiach si myslím normálna, hlavne aby bol proste človek sám sebou a nebál sa. Nikdy nevie, či z toho nebude láska na celý život

ann699

tak ono clovek sa uci..ja by som tiez vela veci spravila inak v zivote a netyka sa to len vztahu. Ano je pravda, bol dost proaktivny, on je skôr extrovert ale ked ho tak pozorujem ako zije so mnou tak uz chyta iste znamky introverta :D :D :D ja zas opacne..teraz uz ani zdaleka niesom taky cisty introvert akym som bola..ono aj s tou nasou laskou to bolo take ze nie take lahke ako by sa niekomu zdalo.. ale to je na dlho :D :D :D ale v skratke od toho zoznamenia sme boli spolu asi cca mesiac potom take dlhsie obdobie ze ja som na neho nemala cas, maturity skola a tak troska to upadalo..ale on sa nevzdaval stale, stale ma "otravoval" ja som odisla na vysku 250km dalej od neho ani to nezastavilo..tak na druhy krat nam to vyslo a uz sme 6 rokov spolu :) Inak on ani ja sme ine lasky nemali :D :D

Libertz

tak to je fajn. A aj to ze chalan bol hentaky dost proaktivny. On je extro ci intro? Mne napriklad toto velmi chybalo proaktivita, resp. taka spravnejsia proaktivita vela rokov aj po 18ke... a je to jeden z dovodov preco som aj tak dopadol. Clovek bol sprosty dost v tychto veciach. Ja ked sa nadtym zamyslim co vsetko bolo resp. nebolo a kolko to uz je rokov je mi zle z toho a smutno.

51bibi51

heh veru, keď si človek spomenie na tie prvé stretnutia, sú to zväčša úsmevné spomienky, no tie podľa mňa k tomu tak nejak patria a bez nich by to ani nebolo ono

ann699

mala som vtedy 19 rokov, on 18 :) Teraz ked sa na to cele pozrem, to sme boli take deti obaja...jooj ale velmi pekne spomienky mam na to nase zoznamenie, 15.2.2013 to bol ten den ked sme sa nakoniec rano stretli pri ceste do skoly, celu cestu sme prekecali a cely den som na neho myslela...bola to láska na prvy pohlad pre oboch