Botox - zle aplikovany?

Príspevok v téme: Botox - zle aplikovany?
audinka

Ahojte, poprosim hlavne zienky, co maju skusenosti s aplikaciou botoxu do vrasky medzi obocim, tzv. vrasky hnevu. Dala som si to pred 8 dnami spravit u Dr. Pallovej v IEM, vyslovene mi islo o vrasky medzi obocim. Aplikacia vyzerala tak, ze som musela pokrcit tu oblast, tj. akoby som sa hnevala a ona na zaklade toto urcila miesta, kam vpichy budu smerovat. Co sa vsak stalo, pravu cast mi krasne vyblokovala, no a do lavej strany mi "zabudla" napichat vrasku hnevu a vpichy smerovali tesne nad obocim. Dnes mam krasne vyblokovane pravu stranu, no na lavej sa mi vraska stale objavuje a je dost viditelna. Co by ste mi odporucili, mam tam ist a reklamovat to? Co ak to bol zamer, aby zo mna mohla zmychat dalej peniaze, alebo je to naozaj taky "amater" a po tolkych rokoch praxe to nevie robit? Prosim poradte.

amanda23

kamoska bola tiez na botoxe medzi obocim, ale nie v IEM, takisto efekt 0 a peniaze jej nevratil nik, jej povedali, ze to je asi prvy pripad, ktoremu to nezareagovalo..Ktovie kolkym to vravia, myslim skor, ze maju nekvalitny material, co pichaju, hlavne ze robili akciu, ak pridu dve kamaratky naraz, druha ma za polovicnu sumu:D

ewka.

amanda má pravdu, treba sa vrátiť a žiadať nápravu. ide o vela penazí.

audinka, mne pichá tiež medzi obočie kvoli vráskam hnevu, lebo som ich mala už dosť výrazné a týmto sa to dosť vyhladilo. tiež pri pichaní musím zvraštiť obočie, aby vedela kam pichnuť. No a robí 4 vpichy. Ale ako som písala, vydrží mi to len 5 mesiacov. teraz som bola v oktobri, je februar a už sa viem mračiť. Ale som asi ako ty, že čo jej ja mám do toho rozprávať ako a kolko pichnuť? Je mi to blbé gibicovať jej . Okrem toho to má už nariedené ked prídem.

mimochodom, v ten den, ked ti to pichne musíš cvičiť s obočím. zamračit sa a povolit..a dokola, aby sa to rovnomerne rozlialo tam..aspon mne to povedala. No a prvý pich vydrží pol roka, dalšie by malo rok vydržať...
to len ja som asi výnimka :))) aj ma to štve do kelu, lebo tak isto musím cestovať kvoli tomu, plus tá suma za to..no ale čo možem ja za moje hrubé svaly na čele :)))

audinka

urcite dam vediet, na jednom internetovom fore pise, ze to doplna zadarmo, tak som zvedava. Inak pred nedavnom, na jesen, mi zvacsovala hornu peru kys. hyaluronovou 1ml. a efekt takmer ziadny :-/ Ja neviem co ona stvara.

amanda23

kazdopadne zavolat priamo jej a vsetko co si napisala tak jej takto povedat. Tieto zkraslovacky nie su lacne veci a ked uz clovek plati take peniaze, ma to byt ako sa patri. Napis ako si dopadla, samu ma to zaujima, ako sa pani doktorka k tomu postavi, lebo je tolko salonov , kde sa robia vseliake omladzovacie kury a citam len o IEM v casakoch, ona si asi plati , aby bola v kazdom damskom casopise, stale ju spominaju, alebo robi redaktorkam gratis procedury:D Tak chcem vediet, nakolko je seriozna:D

audinka

ewka, 5 mesiacov je velmi kratky cas, podla mna ti tam dava male mnozstvo. Kolko vpichov ti dava? Skusala si aj inu kliniku? Mam to v plane.

audinka

ahoj ewka, no mne praveze krasne zabral, mam "strpnute" celo (kusok nad obocim, nie cele celo), krasne vyhladene vrasky, viem sa trochu mracit, no vrasky sa neobjavia, okrem spominanej lavej casti, tam su stale, ma tam zle pichla, resp. nepichla vobec, to som si vsimla hned, len som nemala odvahu jej do toho kecat. Nechapem ako sa jej to mohlo stat, ved kvoli tym vraskam som tam sla, a nie aby mi zablokovala svaly nad obocim... Ja som platila prvy krat 140€. Tak tam idem volat tento tyzden ze co. Zaze mam jazdit z Ba do Pezinku, nebavi ma to.. Preco ked ja mozem spravit pre zakaznika robotu na 110%, sa mi to takto vracia? :-/ Neviem kolko mi to vydrzi, dufam ze dlho..

ewka.

ja chodím na botox pravidelne už 4 roky. Prvý mi tiež zle aplikovala, vôbec mi nezabral. Po 8 dnoch už by mal učinkovať naplno, no ja som normálne krčila čelo. Zavolala som jej, pichla ma znovu a zadarmo. Vraj mám silné svaly na čele a hrubú pokožku. Mimochodom normálne by mal vydržať po opakovanom používaní jeden rok, no ja už po 5 mesiacoch normálne vraštím čelo. Nechápem. Tak chodím každý pol roka. Platím 100 eur. A ty ?