Botox - zle aplikovany?

Príspevok v téme: Botox - zle aplikovany?
audinka

Ahojte, poprosim hlavne zienky, co maju skusenosti s aplikaciou botoxu do vrasky medzi obocim, tzv. vrasky hnevu. Dala som si to pred 8 dnami spravit u Dr. Pallovej v IEM, vyslovene mi islo o vrasky medzi obocim. Aplikacia vyzerala tak, ze som musela pokrcit tu oblast, tj. akoby som sa hnevala a ona na zaklade toto urcila miesta, kam vpichy budu smerovat. Co sa vsak stalo, pravu cast mi krasne vyblokovala, no a do lavej strany mi "zabudla" napichat vrasku hnevu a vpichy smerovali tesne nad obocim. Dnes mam krasne vyblokovane pravu stranu, no na lavej sa mi vraska stale objavuje a je dost viditelna. Co by ste mi odporucili, mam tam ist a reklamovat to? Co ak to bol zamer, aby zo mna mohla zmychat dalej peniaze, alebo je to naozaj taky "amater" a po tolkych rokoch praxe to nevie robit? Prosim poradte.

audinka

no ja som sa pytala, ci by mi mohla pichnut velmi male mnozstvo botoxu do nosoustnej vrasky, tiez ich mam uz dost prepadnute, ale iba pravu, no a Pallova, ze tam sa botox vobec nedava, dava sa tam vypln kys. hyal. Na inych strankach som vsak citala, ze sikovny dermatolog dokaze aplikovat botox aj do nosoustnej vrasky, bez toho, aby doslo k ochrnutiu mimickych svalov, tj. zredukuje vrasku a ty sa vies v pohode tvarit. Mna nahovara na kys. hyal. Teosyal Deep lines, a ze to vydrzi az do 5 rokov. Poznam jednu pani, co si dava kyselinu, no a ma tam neskutocne hrudky, lenze neviem na aku kliniku chodi a je uz vo veku (40r), ona tam ma toho ovela viac, hadam aj 4 ml. v oboch. Mne odporuca 2ml do oboch.
Amanda, ja by som si to asi tiez nedala uplne do celeho cela, neviem si to predstavit ze ani jedna vraska, bolo by to cudne, neprirodzene. Inak Pallova ma hroznu plet, to je vidno ze uz x rokov "botoxuje". Ta plet je taka bez zivota, vyšťavena, proste cele zle.

amanda23

Inak co sa tyka tej lekarky Pallovej, myslela som, ze je starsia, v podstate ma tusim nejak okolo 34 rokov kdesi som citala, lebo pride mi troska taka napichana, ked som si s nou prehravala nejake reportaze na internete, asi musi skusat vsetko tiez aj na sebe, aby mohla robit reklamu, aj ked mi pride nato este mlada:D

amanda23

Audinka dakujem za infosky..Inak Cobejova asi ma na sebe vsetko, co sa len na trhu objavi, vratane Gabiky Drobovej, vsade o nich pisu, uz aj tu Ulterapiu maju za sebou../a ze herci zle zarabaju.. :D/
Ta Drakulova vydrzi tiez max. rok, ta drahaUterapia pisu ze 5 rokov. Ja nemam medzi obockom ryhu este, len taka priehlbina a vino to, ked sa pozeram najma do zrkadla a svetlo svieti zboka, nie je to vraska, ale uz taka priehlbina, no a este tie kruhy a vrasky pod ocami ked sa usmejem, uz je to katastrofa a tie nosovo ustne sa bojim davat botox, aby som nemala strnute usta.Jedine kde by som sa dala na botox nahovorit je medziobocie, tam sa mi to zda este ako tak v pohode. Z tej kyseliny som prekvaoena, nevedela som, ze sa robia hrcky a treba to chodit davat masirovat...

audinka

inak ja mam hrcky na pere z hyaluronky a Pallova mi tvrdila, ze tam ziadne nie su, ze to mam pekne makke, nema mi co masirovat :-o

audinka

amanda,aj ja som si vzdy vravela ze nechcem botox, ani za svet, ja som uznavala len kys. hyaluronovu, kedze je telu vlastna, ibaze ta ti spravi zase hrcky, musis s nimi chodit na rozmasirovanie, atd. Botox mi prisiel ako najjednoduhsia cesta, ja som tie vrasky hnevu mala nehorazne, na fotkach to bolo strasne vidno a v lete ma to v tej vraske ani neopalilo, take boli hlboke, vyzeralo to otrasne, ako na 70 rocnu zenu, mam len 30 :-/ Inak by to bolo super, keby sa pani doktorka dobre trafila, lebo normalne ho citim, je to zvlastny pocit, ako strpnute celo, pritom nemam vyraz masky, viem nim ohybat, aj mam normalnu mimiku, ako clovek, ktoremu sa vraska hnevu netvori, resp, len naznak, proste ako ked som mala 15 :-)A tie procedury ako"drakulova metoda" a i. mi pridu take tahanie penazi, kedze to musis absolvovat niekolko krat a vyprcha to i tak, ale pocula som, ze Cobejova je spokojna ;-)
Ewka, tiez mi kazala cvicit, minimalne 100x ohybat v ten den. Este som tam nevolala, lebo som s malym na marodke.
A inak kontraindikaciou je tehotenstvo, to som nevedela, tak som panikarila, aby som nebola tehotna, aj ked som vedela ze nie som, ale clovek si vsugeruje hocico :-/

amanda23

ja uvazujem nad vyplnou kys. hyaluronovou, akosi ten botox nechcem, chcem si vyplnit priehlbinu medzi obocim, vrasky nosovo ustne a mozno kruhy pod ocami, tak som zvedava..Dost dobre ohlasy som citala o mezoterapii, ale je to drahy spas na velmi kratu dobu, lepsie je potom ta drakulova terapia - krvna plazma vlastna, to ma vraj dobre ohlasy a vydrzi rok..No a akeby som bola velmi dobre situovana, co nie som, je nejaka novinka - ultea, ci ako sa to pise, tiez som citala na IEM stranke, ale tam je sumicka za celu tvar nehoraznych 2000 eur.