Botox - zle aplikovany?

Príspevok v téme: Botox - zle aplikovany?
audinka

Ahojte, poprosim hlavne zienky, co maju skusenosti s aplikaciou botoxu do vrasky medzi obocim, tzv. vrasky hnevu. Dala som si to pred 8 dnami spravit u Dr. Pallovej v IEM, vyslovene mi islo o vrasky medzi obocim. Aplikacia vyzerala tak, ze som musela pokrcit tu oblast, tj. akoby som sa hnevala a ona na zaklade toto urcila miesta, kam vpichy budu smerovat. Co sa vsak stalo, pravu cast mi krasne vyblokovala, no a do lavej strany mi "zabudla" napichat vrasku hnevu a vpichy smerovali tesne nad obocim. Dnes mam krasne vyblokovane pravu stranu, no na lavej sa mi vraska stale objavuje a je dost viditelna. Co by ste mi odporucili, mam tam ist a reklamovat to? Co ak to bol zamer, aby zo mna mohla zmychat dalej peniaze, alebo je to naozaj taky "amater" a po tolkych rokoch praxe to nevie robit? Prosim poradte.

audinka

Martinka, prvy krat, ked som bola minuly rok, davala mi 1ml a upozornovala ma, ze opuch bude na druhy den este raz taky, no a nic sa nedialo, bolo to sice spuchnute, ale tak normalne, skor ta modrina vyzerala hrozne, akoby zbyty pes :-/ No a teraz som bola v pondelok a hned po aplikacii som si ruzovala pery ze aka pohodicka, tesila som sa, no ale do vecera mi to tak spuchlo, ze som mala radsej sal na krku po usta, ako by ma mal niekto uvidiet, kacica je slabe slovo, ale zase je to bez modriny a postupne sa to dava do pohody. Zajtra uz idem do roboty, spredu to vyzera fajn, horsie je to z boku. Pred priatelom to asi neuhras, jedine ze by ta "bodla osa" :-/ Opuch trva cca. 3-4 dni a potom sa to dava do poriadku celkovo, tak do tyzdna, modrina sa vstrebava aj dlhsie :-/

martina88

Audinka si zlata, dakujeme:) a mozem sa este spytat, ze ked si si v minulosti davala aj spodnu peru, kolko si bola opuchnuta? Priatel nechce mat doma Kacera Donalda, takze chcem ist poza jeho chrbat, ale ten opuch bude asi par dni trvat, takze to pred nim asi moc neututlam, ze?:)

audinka

baby dnes vecer vam to poslem, mam to v mobile, este mi to trosku odpuchne, lebo ma to kusok boli a citim opuch. To len aby ste videli tvar. Davala som si len vrchnu peru, ta bola asi polovica z mojej dolnej pery. Poslem to dnes, aby ste mali cas, lebo akcia na Teosyal kiss plati len do konca mesiaca ;-) Prvy krat v septembri min. roka sa mi spravila aj modrina vpravo, dost velka, teraz vobec, tak drzim palce, aby Vam nepraskla cievka. Takze dnes vecer, teraz nemam cas, som s malym :-)

martina88

Audinka, aj mne by si prosim poslala foto? martina.ba@entrum.sk Pery mam plne, ale celkovo mam pusu k tvari velmi malu, takze by som si ju potrebovala zvyraznit, len neviem, ci mi to pomoze.
Ked uz sa tu spomina IEM, nedavala si tam niektora z vas robit nos? Uvazujem nad tym(v PK byvaju moji rodicia, cize by po opke bolo o mna tych par dni postarane), lebo po uraze som bola na septoplatike v statnej nemocnici a ti mi ten nos uplne pokazili. Pri priamom pohlade je pekny(ako bol pred urazom), ale z profilov je vidno, ze mi tam prepazku vydlabali a nechali ma tak.. Preto mam aj z dalsej opky(alebo akychkolvek zakrokov) strach, ci ma nepokazia...

lilabmw

audinka

moja vies mi poslat potom foto ako to vyzera za 2,3 dni mozno by som teda isla aj ja tej Pallovej v Pezinku to je ze?Posli mi fotecku ak mozes na lilabmw@azet.sk

dakujem