Cestovať - ako bez penazi?

lost

no break point, to je bod zlomu tusim, napr:
ja som strasne chcel lamborghini ked som bol maly :D (16) :P a ked som dospel, presiel som breaking pointom a uz ho asi ani nechcem :) mam ine priority a mat cash na lambo, rasdsej beriem byt/dom :)
tak isto som chcel vela cestovat, ale dospel som a ... a stale chcem cestovat :D ale prave ten breaking point je o tom, ze je vela starosti
pes, praca ci skola, ine drobne povinnosti a tazko sa clovek z toho dostane a potom zobrat 1-2 tyzdne dovolenku moze byt problem, nieto este 1-2 mesacnu :)
ale tazko povedat, mozno je to individualne.. (teda urcite :) )

lost

system

"a cim viac si to pripominam tim viac a viac to chcem. :)"

no ale ked si to nesplnis v istom case, tak prejdes breakingpoitom kde uz nebudes chcie :D a preco prave australia? :)
obcas ide na history ci discovery ze kamionisti z australie :) a celkom sranda, lebo ta krajina je ako keby nekonecna, a pritom je to pomerne maly kontinent :)

system

diky za kompliment sweater ;) vies keby som isiel teraz tak deme, ako vravis o rok o 2 ak budu financie, rozhodne by som nieco podnikol, ale je to este dost daleko. ja len rad to pisem ze australia je moj sen, takto si to pripominam a cim viac si to pripominam tim viac a viac to chcem. :)

sweater*

ano som chalanisko :) dokonca myslim ze sme na tom aj vekovo velmi podobne (mam cerstvych 22 :-) a samozrejme veci sa mozu vyvinut vseljako neprajne ale pokial vazne hladas partaka/kov takto naslepo, ja by som do toho siel to ti hovorim uprimne, cestovanie a poznavanie je jedna z mala veci v ktorej mam vasen a vidim v tom zmysel, takze... :). ja som ta zaregistroval uz vo vela temach a posobis na mna dojmom rozumneho fajn typka :)

sweater*

system ja by som s tebou isiel :) a to nehovorim preto ze by som to videl nerealne a ked by nato doslo pustim do gati a cuvnem :). takze pomyselneho partaka uz mas, dva roky je dost dlha doba, mozme sa aspon trocha spoznat a za taky cas uvidime ci smerujeme k spolocnemu vyletu :). toto je priamy navrh mimochodom :)