Darček na narodeniny - pre neho

Príspevok v téme: Darček na narodeniny - pre neho
anonymkaxx

Ahojte !
Zaujímal by ma váš názor,keďže sa neviem rozhodnúť,tak by ste mi mohli nejak poradiť .. mám priateľa ( má 23r,študent ) nie sme spolu dlho,takže veľmi neviem čomu by sa tak potešil ( ani veľkosť oblečenia neviem .. a už by bolo nápadné sa to pýtať.. ) .. Čo by ste kúpili vy?
Ja som rozmýšlala ,že mu dám šampanské,nejakú čokoládu a Parker pero - keďže je študent... Neviem, čo myslíte?

ďakujem za názory. :-)

evicka085

meggi môžeš nejaké tipy na darček napísať?.. lebo teda ja už teraz dúmam nad tým, čo pod stromček.. nemám rada keď v tom nemám jasno.. a teda čím skôr si darčeky zaobstarám tým budem pokojnejšia.. nemám rada taký ten predvianočný zhon a všetko..

meggi36

Svetlanka darčeky tohto typu sú dobré, keď nie je takáto situácia ako je, že nevieme čo bude za deň, za týždeň a tak podobne. Takže ja teraz radšej staviam na také praktické darčeky, ktoré viem, že sa osvedčia, čo ocení drahý!

Svetlanka7

a čo tak nejaky zážitkový darče? Niečo ako toto www.hotelzochovachata.sk ? podla mna by ho to mohlo potešiť a spravili by ste si spolu aspon pekný víkend :)

meggi36

Rada kupujem drahému praktické darčeky, čo viem, že ho potešia a že ich využije. A teda dosť si potrpí aj na zovňajšku tak sa snažím mu urobiť radosť a kupovať ozaj také, čo bude rád!

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.