Darček na narodeniny - pre neho

Príspevok v téme: Darček na narodeniny - pre neho
anonymkaxx

Ahojte !
Zaujímal by ma váš názor,keďže sa neviem rozhodnúť,tak by ste mi mohli nejak poradiť .. mám priateľa ( má 23r,študent ) nie sme spolu dlho,takže veľmi neviem čomu by sa tak potešil ( ani veľkosť oblečenia neviem .. a už by bolo nápadné sa to pýtať.. ) .. Čo by ste kúpili vy?
Ja som rozmýšlala ,že mu dám šampanské,nejakú čokoládu a Parker pero - keďže je študent... Neviem, čo myslíte?

ďakujem za názory. :-)

Peter_S

co tak peknu veceru mozno u teba ak sa ti da, alebo niekde v restauracii? po veceri by ste sa mohli doma pomilovat a bolo by to super. muz rad privita sex ako darcek, tym isto nepohrdne. a este si uzijes aj ty :P

Dadula56

A co tak tasku na notebook?Alebo nejaky ruksak?Alebo knizku (podla toho, co on cita), kalkulacku, nejaku kozmetiku...ale aj to pero je fajn napad.
A oblecenie ako uz napisali, da sa nenapadne pozriet velkost. Priapdne nejaky sal, tam ani nemusis vediet velkost.

Iba Katka

Alebo môžeš povedať, že ti je zima a nech ti niečo požičia na seba... A keď bude z očí, tak sa pozrieš na štítok...

lolypop

Mňa by to osobne moc potešilo :-)).Ale neurazil by ma aj pekný sveter.Dnes sú výpredaje tak bež sa na to pozrieť ;-))

Iba Katka

Podľa mňa môže byť

Inak čo sa týka oblečenia, môžeš sa mu nenápadne pozrieť na štítok nejakého svetru/trička/nohavíc, keď si odbehne napríklad na záchod. Ale nohavice by som nekupovala, z vlastných skúseností viem, že to treba skúšať :)