Darček na narodeniny - pre neho

Príspevok v téme: Darček na narodeniny - pre neho
anonymkaxx

Ahojte !
Zaujímal by ma váš názor,keďže sa neviem rozhodnúť,tak by ste mi mohli nejak poradiť .. mám priateľa ( má 23r,študent ) nie sme spolu dlho,takže veľmi neviem čomu by sa tak potešil ( ani veľkosť oblečenia neviem .. a už by bolo nápadné sa to pýtať.. ) .. Čo by ste kúpili vy?
Ja som rozmýšlala ,že mu dám šampanské,nejakú čokoládu a Parker pero - keďže je študent... Neviem, čo myslíte?

ďakujem za názory. :-)

meggi36

Rada kupujem drahému praktické darčeky, čo viem, že ho potešia a že ich využije. A teda dosť si potrpí aj na zovňajšku tak sa snažím mu urobiť radosť a kupovať ozaj také, čo bude rád!

Aprílka

Ahojte, mám podobný problém, priateľ bude mať za chvíľku narodeniny a neviem čo mu dať. Bude mať 29r., je podnikateľ a má všetko. Čo mu kúpiť? Ďakujem :)

amy55

alebo skus nieco vyrobit,ja som namalovala obraz a pacilo sa:) ak na to nemas vlohy,skus napr nejake tricko,ale nemyslim nejake z teranovy alebo co,ale nejake originalne z netu,teraz je toho plno..to zabralo u kazdeho frajera:P a ked som nevedela velkost,vyuzila som ked siel na zachod doma alebo tak a sla sa sparat do skrine a zistovala:D

xdanielax

tiez si myslim, ze to pero je dobry napad, hlavne ak pise perom - ak ma laptop a pouziva hlavne ten, je to zbytocne. Pripadne nejaky zapisnik, diar .. malo by sa to odvijat od niecoho, co ma rad.