Nenavidim svoje meno

Príspevok v téme: Nenavidim svoje meno
mt.mt

Strasne nenavidim svoje meno. Lezie mi na nervy ked ma niekto vola po mene alebo jeho zdrobneninami. Dalsi problem je ze si ostatni moje meno zamienaju s nymi menami, alebo ze sa tak volaju viaceri a nie len ja.
A tiez nenavidim ked mi niekto vyka.
Mam uz 19 no rodicia nechcu o zmene mena ani pocut.
Co dalej, ako sa s tym vyrovnat??

Meretseger

:D:D:D Suppa diskusia :D Kevin Červienka :D A za odstránenie -ová som tiež, nemalo by to byť onedlho bežne možné? Alebo už je? Však je to trápne. Gina Lollobrigidiová :D To ma vždy rozsekalo. Odhliadnuc od toho, že sa tak predsa nevolá.

mellisa

:D No napr. Kevin je normálne meno, ale si zober, že sa niekto volá priezviskom čojaviem, napr. Červienka a teraz si daj, Kevin Červienka, no povedz neznie to blbo? :D

mellisa

Buď rád, že sa nevoláš nejaký Kevin, Sandokan či Vinetú :D
Ale Matej je celkom pekné meno, poznám dvoch s takým menom a nič proti tomu nemajú, že sa tak volajú...ako sa to rýmuje :D

mt.mt

Fajne ma postriasalo z predoslych prispevkov- a hlavne ten na mna zaposobil kde meno Matej bolo menovane snad vo vsetkych podobach :)

Tak fajn od dnes sa volam "ďjǔkĕ"

taaaaak a je to :D :D :D :P

cicc

Arthuro, mato je slovak, preco by si mal davat trapne zahranicne meno.. aj na to vynechanie -ova u zien som alergicka, ved sme slovaci.. ale proti gustu...

cicc

mato je sexi meno... ale vidim, ze nech ta ludia akokolvek presviedcaju, tak si stale melies svoje...takemu cloveku niet pomoci :) a toho bohusa ci viktora si snad myslel ironicky... to bohus by sa mal dat premenovat na mata :)

Arthuro

premenuj sa na Arthur alebo Mark tieto mužské mená su krásne.

ja zas si chcem svoje priezvisko zmenit na povodné bez ová, kolko to stojí????