Črevna sprcha

magi

...no, ak tuzis po ulceroznej kolitide... nemyslim, ze by mydlova voda prospievala crevam, a okrem toho, treba zvazit riziko infekcie a prenosu chorob, naco riskovat - taky herpes, ci HPV a ine veci...no co ja viem, mas na cely zivot a nehovorim o ich komplikaciach, lebo niektore su onkogenne! no a samozrejme, ked vybrakujes floru, lahsie dostanes plesen

tinusska

ja som sa zacala oproti tomu ako som sa stravovala, zdravo stravovat. lenze z minulosti musim mat v crevach vela mojich hriechov, a tak by som chcela zacat od nuly a budovat si zdrave creva..

panika

vsetko ma svoje pre a proti. niekto hovori, ze je to len opredrazeny klistir (neviem ake i sa tu pise) :-)-
A samozrejme to da zbohom prirodewnej crevnej flore - takze je potrebne jest probioticke vyrobky. kazdy sa musi rozhodnut sam

zrrzka

a ja si teraz neviem spomenut, kde som citala o nevyhodach.. ak nemas zdravotne problemy, tak by som s tym nezacala, pretoze si znicim svoju vlastnu crevnu floru.. ale v koneckom dosledku je to na tebe..

panika

Ahoj
v BA v ULK (Petrzalka). Jedno ,,sedenie" stoji 600 sk a odporucaju sa tri. ale su dost plni, termin 3x za sebou chytis az o mesiac....(info o nej najdes aj na wanda.sk)