krive zuby

Tomasko987

Ahoj, skus si prečítať tento článok: zapisnikzubarky.sk

Venuje sa krivým zubom (u detí, aj dospelých). Sú tam aj rady ako daný problém riešiť. Je to písané priamo zubnou lekárkou.

anjelicek

mary24
aj ja sa vzdy bojim ked idem zubarke,nenavidim vrtanie a tu brusku ci co to maju,ale da sa to vzdy vydrzat,a miesto toho ustrachania si tam mala uz davno bezat.nech to mas co najskor za sebou a hlavne nech sa ti to este nezhorsi.

anjelicek

miss lilli
prave toho sa bojim,ze co ked mi vytrhnu nejaky iny zub,a potom s ami tie osmicky pokazia a budu musiet ist aj tie von:-(budme mat potom prazdnu pusu:-(mne chcu zo spodnych trhat nieco:-(

mary24

ahojte maté alebo mali ste odhalený krčok korena zubu???ked vám to zubárka umrtvila a dávala do poriadku moc to bolelo? je to moc cítiť pri vŕtaní??

miss_lili

anjelicek
aj mne chceli trhy vytrhnut nejaky tne zub ale dianiskova povedala ze to sa mi pomasti....a lepsie je prist o zuby mudrosti ako napriklad o ocne:)

anjelicek

miss lili
ja ma vsetyk styri vonku,ale est enie uplne,este rastu.tak sa bojim toto ze ked mi daju strojceka bude to rast,ze co potom,ci to nebud enejako boliet.sice mi povedala ze nejkay iny zubok dole by mi vytrhli,aby s ami to tam pomestilo,lebo mne to uz teraz krizi spodne jednotky:-(

miss_lili

anjelicek
na operaciu osmiciek som isla az po strojceku....dolne 8 sa mi iba rezali a horne by sa mi tam vobec nezmestili, pretoze mam malu sanku

anjelicek

miss lili
a ke dsi isla potom na operaciu...predtym nez ti davali strojcek si mala vsetky ti eosmicky uz vyrastene,bo est eti rasti?bo mne ti epotvory rastu len:-(