krive zuby

miss_lili

anjelicek
ked ti to stahuju tak by to malo nie ze boliet, ale taky tlak by si mala citit,ale neni to bolestive,mne to robilo praveze radost,pretoze som citila,nielen videla ze sa mi vyrovnavaju zuby:)a davanie dole?ani som to necitila,a za par minut to bolo dole a to brusenie,to takou rotacnou kefkou mi roblii,ako keby umyvanie zubov...

bojím sa

ahojte mám problém so zubom mám odhalený krčok korena potrebujem isť zubárke...no len ja sa hrozne bojím ked mi bude umrtvovať to miesto okolo zuba..ale aj vrtanie..normálne nemôžem kvoli tomu spávať tak sa bojím...poradte mi niečo ako to prekonať..:-(

anjelicek

miss lili
a aj to boli ked davaju strojcek,ked to zatahuju,bo aj ked ti to davali dole a zbrusovali to lepidlo??

miss_lili

anjelicek
po snati, oni ti vlasne vybrusuju to lepidlo,takze zuby su krasne biele a hladke,takze sa budes furt usmievat:)a ak ti vadia osmicky tak urcite musia ist von,hend ako mi dali strojcek dole som isla na operaciu a vybral mi vsetky 4 naraz,bo by sa mi tam nezmestili a hrozilo mi ze by sa mi znovu zuby vykrivili....

anjelicek

miss lilli
no mne vysiel rozpocet aj s tymi kontrolami tak cca na 60 tisic.a ta cena za to snatie som teda ´´cumela´´,drahsie ako samotny strojcek.a chcem sa spytat,po tom snati ti aj bielili zubky?

miss_lili

anjelicek
ja som mala to šťastie, že mi dala strojček pred 18, a dokonca mi to preplácala poisťovňa kvôli zlej sánke, čo som ani nevedela a vlastne mi to povedala dianišková takže som nič nemusela do 18 platiť a keď už som mala 18, tak pokiaľ si pamatam tak som neplatila dajako veľa za kontroly,ale danie dolu strojčeka ozaj nebol lacný špás..

anjelicek

miss lilli,ja som u nej bola,ale v druhej teme ma odhovaraju od nej,ze ma chce len osklbat o prachy a ze nech idem k inej,ale este som sa nestretla ze by niekto platil menej ako 50 tisic co ma uz po 18-tke,a ja mam tie zuby uz fakt zle,idu mi vsetky styri osmicky,mam zly skus a tak mi to tlaci zuby,ze sa mi zacinaju krizit:-(tak akurat setrim na strojcek

miss_lili

ahojte,skúste zubárku dianiškovú, ordinuje v petržalke na stretčianskej ulici,síce nie je najlacnejšia ale je veľmi dobrá...mne vyrovnala zuby za 14 mesiacov