krive zuby

jefima

4000sk je nič.Skôr tá druhá cena ale to bude komplet po sčítaní všetkých sedení a úkonov.Naraz 30 000sk nebudeš platiť.

anjelicek

a nevies asi pribliznu cenu? je to tusim dost rozdielne,co som tu citala niektori pisu (po 18tke) 4000, iny 30 000, co sa mi zda ale uz prehnane,vdaka za radu,len musim teraz nejaku lekarku najst.

jefima

ak už nie panoramat.snímok tak mohla urobiť malý snímok a výsledok by videla hneď.Dávať fixný aparát v takomto stave keď nevieš čo tie osmičky urobia by bolo hádam zbytočné.Najlepšie ti poradí stomatológ ktorý robí "strojčeky" -čeľustný ortodont.Nie je to lacná záležitosť lebo po 18 si fixný aparát hradíš sama.

jefima

v prvom rade vymeň zubárku,lebo ona prvá ti mala poradiť čo ďalej.Poslala ťa na panoramat.snímok čeľustí?

anjelicek

dakujem,ale ked ich nemam este celkom vyrastene ako sa daju vybrat,nie je to prilis bolestive? a kolko stoji priblizne fixny strojcek?

diana

Ked sa ti skrivili zuby daj si ich čo najrýchlejšie vyrovnať,odporúčam fixný strojček, ja som to tiež mala,radšej vydržať tú dobu, ako celý život pozerať na krivé zuby.