Zdravá strava

doremi

inak, ten karfiol so zemiakmi, v kombinacii so syrom...:( ach, az ma nadvihuje zo stolicky ako niekto toto moze radit

doremi

na tvoju otazku s kurcatom a zemiakmi ci ryzou odpovedam, urcite nie. kurca nie, pretoze s kurcatom nema pomaly uz nic spolocne, radsej morku alebo divinu, hoci nie kazdy sa k nej dostane.
kurca- maso, cize bielkoviny, ryza/ zemiaky_ sacharidy, cize skrob - B a S sa pri ziadnej diete ani zdravej strave nekamaratia. teda kurca plus cerstva zelenina, ryza a zemiaky by som vylucila uplne. ked uz tak zemiaky domace, napr. v supke a same alebo v kombinacii napr. s cviklou alebo tak

doremi

na tvoju otazku s kurcatom a zemiakmi ci ryzou odpovedam, urcite nie. kurca nie, pretoze s kurcatom nema pomaly uz nic spolocne, radsej morku alebo divinu, hoci nie kazdy sa k nej dostane.
kurca- maso, cize bielkoviny, ryza/ zemiaky_ sacharidy, cize skrob - B a S sa pri ziadnej diete ani zdravej strave nekamaratia. teda kurca plus cerstva zelenina, ryza a zemiaky by som vylucila uplne. ked uz tak zemiaky domace, napr. v supke a same alebo v kombinacii napr. s cviklou alebo tak

Mimulus

To len na margo toho Tvojho linku - v tej tabuľke je veľa ovocia, ktoré by si teraz určite jesť nemala. Sústreď sa na ovocie, ktoré rastie v Našich zemepisných šírkach :)

okoloiduciXY

na otázku mlieka bych povedal asi toľko, že čo do kravy vojde, to sa objaví aj v mlieku. po prečítaní príspevku od mima77 ti je asi zrejmé čo mám na mysli. taktiež záleží na tom v akom prostredí krava (alebo iné zviera) žije, či je smutná, celý život zavretá bez možnosti pohybu, s hroznou stravou, chorobami a na chemikáliach (antibiotiká, hormóny atď. ktoré mimochodom nájdeš aj v mlieku), či očakáva kedy si po ňu prídu a zarežú ju (stres, adrenalín), alebo či je šťastná niekde na pasúca sa na lúke s kamoškami. ja som mlieko viac-menej vylúčil z jedálničku. na nete (a v mnohých knihách) sa týmito informáciami moc nešetrí, len treba hľadať.