Keby sa vám ozvala po 32 rokoch vaša prvá láska, ako by ste reagovali ?

Príspevok v téme: Keby sa vám ozvala po 32 rokoch vaša prvá láska, ako by ste reagovali ?
lajlaaa

Ozval sa mi priateľ,ktorého som mala hrozne rada pred mnohými rokmi. Vyhľadal ma na FB a chcel by ma po tej dlhej dobe vidieť,alebo aspoň počuť. Mám rodinu a manžel naňho kedysi dávno hrozne žiarlil,keď sa mi ozval. Následkom toho som s priateľom prerušila akékoľvek kontakty. Čo mám robiť ? Poraďte mi , prosím.
Budem vďačná za každý názor.

Agnes999

rande: tvoja mamina je divna ked si mysli ze nikto sa nemeni a ze chlap po 50-tke bude vyzerat rovnako ako ten 20-rocny student s ktorym chodila. nech si da rande s jeho synom ak chce mladeho fesaka. asi si nevsimla, ze ani ona sama nevyzera ani zdaleka tak ako kedysi.

lajlaaa

tak,už som ho videla aj na fotke,nechcem sa s ním stretnúť !
každopádne vám všetkým ďakujem za váš názor :)))

Izabelka_MT

Prečítala som si niektoré príspevky a hlavne ma zaujal ten príspevok od "rande", som si tak predstavila že už nie som s mojou prvou láskou 4 roky a ked to bude 20 rokov si to neviem ani predstaviť.... To by som ho už stretnúť asi nechcela, práve preto čo písala "rande"....
A na starú prvú lásku sa nikdy nezabúda.... a ešte sa vraví že stará láska nehrdzavie :)

Prezyvko5

Presne tak pokial za tym nic nehladas len sa chces stretnut tak ho pozvy k vam v nedelu alebo iny den ked bude aj pan manzel doma na obed.
Ak s nim chces byt sama niekde v bare alebo kaviarni znamena ze cosi hutas a cosi od toho ocakavas viac.

goodbye

závisí v akom si aj stave psychicky fyzicky nakolko si sa zmenila,čo od toho očakávaš ty aj on

načo sa stretnút ak žiješ v štasntom harmonickom zvazku čo od toho on očakáva nevnyšlo mu mannželstvo myslela si že ste bou to mohlo byt lepšie.

ja by som sa určite necchela stretnút nerozduchavat veci čo bolo bolo taký je stav teraz bohvie či by si bola s ním štasštnejšia, možn ani nie.

často aj velké laásky sa rozvedu lebo pri spolužití prídu na to že maju nezlučitelné povahy.

možeš len spomínat na pekné časy a nostalgicky uvažovat či by bývalo lepšie a ako mohlo byt s ním v manželstve.

určite by som sa nestretla.