Kvasinky + sex

jana m

Lili,ja som bola u gynekologa a brala som polygynax a praviselne si posvu mastim Klitromazolom ale nepostrehla somziadne zmeny vytok mam stale.Momentalne sa chystam domov zo zahranicia tak planujem ist za gynekologom ,citala som o nejakych steroch tak to vyskusam.Dakujem za odpoved a radu

LILI

Mila JANA M sama sa kvasinkovej infekcie nezbaviš!!!!3týždne to je doba!!!Stači isť gynekologovi a ten ti napíše lieky a do týždňa si OK.Napr.liek Diflukan užiješ 1 kapsulu a mala by si mať pokoj.Aspoň mne to tak funguje.Neviem či ti ho dajú bez rec.v lekárni.Stojí cca 300sk.

polka

Kvasinková infekcia ,čiže pleseň patrí medzi choroby,ktoré dokážu riadne znepríjemniť život.Ak ich mávaš opakovane,je tam dole narušená flora,ale to určite vieš.Či môžeš mať styk s mužom?No ak máš kandidozu,určite by si to mala prediskutovať s lekárom,ten Ti určite predpíše lieky,alebo masť aj pre partnera.A potom,po liečbe to môžete spolu robiť znova.Pozor,lebo nosičom môže byť aj partner!Obaja dodržiavajte hygienu.

hmmmm

kúp si Tantum Rosa, dostať to v lekárni, používa sa to asi 14 dní. Mne to pomohlo. Vyplachuje sa tým pošva. Na tvojom mieste by som asi používala kondom dovtedy, kým sa to nezlepší (a ver mi, nebude to tak skoro)... tak sa maj

jana m

Dobrí,momentalne sa liečim na kvasinkové ochorenie už 3.týždeň,ale nepostrehla som žeby sa to nejako zlepšilo,len môj výtok nie je riedky bielej farby a zapachajúci,ale hustý tvarohový.Môžte mi prosím poradiť ako ďalej?Ďakujem

Jessica

radsej pockaj a poriadne sa preliec lebo to prenesies aj na partnera (aj ked on nemusi pocitovat tazkosti) ak ste uz sex mali pri tychto tazkostiach mal by sa liecit aj on (myslim ze antibiotikami)