Kvasinky + sex

tina

keyon....kup si masticku fungycidin je bez predpisu a natieraj si tym penis...
a skus aj probiotika jest...probiofix si kup su to tabletky jednu vecer a jednu rano...drzim palce...a napis potom ci to pomohlo...

keyon

Ahojte.Mam problem s kvasinkami od byvalej priatelky uz rok aj pol a neviem najst cestu von.Nepali ma to len cely zalud mam zacervenany a precitlively aj napriak tomu ze som bol uz aj na obriezke pred 2 mesiacmi.Vie mi s tym PROSIM niekto poradit???

tina

zufalec
skus toto..kup si v lekarni probio fix..je to vyzivovy doplnok je sa to rano a vecer....su to vlastne lacobacily...kapsuje .a je mozne ze sa ti preto vracaju lebo ich mas premnozene v crevach a potom napadaju vaginalne prostredie...a kup si aj cipky floragyn bez predpisu v lekarni cca300korun...mne to zabralo...drzim palce...

zufalec

Ahoj!Chcela by som nejaku hodnotnu radu!Mama problemy s kvasinkami uz asi 3 roky.Priblizne kazdy mesiac sa vracaju.Vzdy ich znicim rôznymi mastami aj od gynekologa cipkami.Nezabera ani canesten,fungycidin,candibene...Liečila som aj partnera preventivne mastami ale nic.Som uz z toho na nervy.

tina

suzi134
skus partnera poslat k urologovi..a ked nie,tak nech si natrie penis kremom fungycydyn..moze to byt neaka reakcia na tvoje prostredie v posve po kvasinkach...a aj ty sa mozes natriet tym kremom...je to ako taka prevencia...

suzi134

Ahojte mam taký menší problém.....pred mesiacom som mala kvasinky, liečila som sa na ne a teraz by to malo byť dobre.Ale môj partner po pohlavnom styku sa začal stažovať na palenie penisu.....mal na nom také zvlaštne podraždenie ako pri popaleni...možu to byť aj kvasinky????prosim poradte mi dakujem :O)

doris

mne velmi pomohlo ked som zacala pouzivat lactacyd sprchovy gel na intimnu hygienu, je to uplne super, velmi jemny gel a aj ked ste nejaka podrazdena po nejakom zurivom sexe tak to vobec nestipe ani nejako nedrazdi a odvtedy to mavam iba zriedka, ked zacnem brat nejake antibiotika tak si hned kupim actimel, a poctivo to pijem do dobratia antibiotik a este si kupim take probioticke sladke keksiky Dr.Ebi a su dokonca aj bez cukru, damy, pre tie ktore sa obavaju vobec slova keksik a pomaha to. tak to vyskusajte a pripadne sa podelte o "dojmy" :))

tina

laura..ja som si kupila probio fix..a stym holenim to moze byt pravda...neholim sa ale mam strojcek gillete satin ice..stal ma 3000 tam je aj trhacia a holiaca hlavica..a ta holica je super podla mna lebo nepotrebujes ani vodu ani penu..iba skracujes neholic uplne....podla man to moje zcervenanie a zapali mohli mat aj s tym vela spolocneho...

lauraa

tina, kup toto: Nutrolin-B Plus (probiotikum) zelena krabicka, 128,- 20 tabliet, ja som si to kupila sice na nieco ine, ale zmizol mi vytok uz asi po 2tyzdnoch uzivania a je to aj proti kvasinkam, nie je to take drahe, tak to skus... popripade sa nehol dole mesiac (len strihaj) a uvidis, ci to je naozaj z toho... pretoze si myslim, ze ak mas mat taketo problemy z holenia, tak sa nan radsej vykasli, zdravie je predsalen dolezitejsie... a hlavu hore... ;o)