Prečo sa krása berie tak ako sa berie..?

Príspevok v téme: Prečo sa krása berie tak ako sa berie..?
tinuska 565

Viete mi povedat, preco hned na prvy pohlad vie kazdy rozlisit peknu zenu a skaredu? je to v sumernosti tvare alebo v com dokelu? nehovorte mi ze je to relativne, ja viem ze kazdemu sa paci nieco ine, ale aj TAK 9 ludi z 10-tich vie oznacit ktora je pekna zena a ktora nie... odjakziva to tak bolo a bude.. niekedy sa nad tym moc zamyslam aj nad sebou..vsak krasne zeny to dnes maju 1000000 lahsie.. ale myslim tym skutocne krasne..

tinuska565

Maoam mas asi pravdu s tou vyrovnanostou..tiez to tak niekedy vnimam, lebo mam pocit ze to tak vnimaju aj ostatni ludia, ale v konecnom dosledku sa treba asi so sebou vyrovnat a brat sa taka aka som so vsetkymi dostatkami aj nedostatkami..

tinuska 565

xxy neboj mne je to jasne ze je to jedna z tych POVRCHNYCH VECI ale aj tak ma to obcas napadne... ja som mlada, zdrava , stastne zalubena, takze nad takymito hodnotnymi vecami sa nezamyslam a nikomu ich nezavidim, len za ne dakujem :)

Maoam

tinuska, no prave si to opisala a aj si si to odpovedala, malo sa poznas, fixujes sa na svoje nedostatky, svoje dostatky, prednosti a to co je na tebe krasne a jedinecne, nepestujes, musis prepnut gombik v hlave

Maoam

ja pozorujem, ze zavidia niekedy ludia preto nie preto, ze by boli zli alebo co, ale napr. u zien je to niekedy aj o tom, ze zavidi zena, ktora je bloknuta, obmedzena v prezivani a uzivani si seba samej, svojej sexuality, proste malo zije, neviem to lepsie opisat, no a ked vidi inu krasnu zenu, uvedomi si, alebo predpoklada lepsie povedane, ze TA DRUHA kvoli svojej udajne väcsej krase si iste vsetko uziva ovela viac

ked stretnem zenu, ktora je so sebou vyrovnana a hlavne sama seba velmi dobre pozna, aj svoje telo a vie, aky je typ, vie ake ma potreby, tak je vyrovnana a ked vidi ine krasne zeny, tak sice kukne, mozno aj poobdivuje, ale nijako ju to nerozhadze, lebo je spokojna s tym, co ma

tinuska 565

problem bude asi skor v tom ze sa casto porovnavam, aj ked viem ze to je to najhorsie co mozem urobit, kedze kazdy je jedinecny atd no.. aj ked podla mna to robi mnoho ludi, porovnava sa v roznych veciach, potom su z toho smutni alebo stastni, ze su na tom horsie/lepsie..no to tu bude vzdy.. :-/

Maoam

no pozru a co, kazda zena je nejaky typ, musis vediet, aky typ si ty osobne a z neho urob co najviac, dalej muzi letia na rozne typy zien, pretoze aj muzi su rozni

takze ak si nezna babika, budes atraktivna pre isty typ muzov, ked budes chladna, alebo nejaka uz na pohlad bujara sexica, zasa sa budes pacit inemu typu muzov

podstatne je byt sama sebou a aj na tebe je urcite vela pekneho, skor vidim problem v tom, ze sa odmietas ALEBO sa este velmi malo poznas

tinuska 565

xxy..zavist je prirodzena ludska vlastnost..jasne ze trochu zavidim zenam, ktore su krajsie, ale zo spanku ma to zase nebudi :-DDD

tinuska 565

maoam mas pravdu to su presne tie veci ktore som myslela....a taktiez...vela veci nas na prvy pohlad uputa svojim ,,obalom" a to je ten prvy moment kedy po nej siahneme a chceme vediet co je v nej, naco sluzi atd..tak je to aj s peknymi zenami, ktore pritahuju muzov.. v tom prvom momente nie je cas a moznost zistovat co je vo vnutri.. a tie veci a keci o sarme charizme a vyzarovani..napr. stale mam pocit ked som s krajsou kamaratkou, ze to mozem mat kolko len chcem, aj tak bude vzdy ona ta na ktoru sa pozru, ktoru oslovia atd.. je to jednoducho nefer. ale taky je zivot ..