Golem fitnees Bratislava skusenosti

darii88

@kovalki pozri si tiez ich stranku, tam si nieco vyberies ale nepovedal by som, ze tie cvicenia su vyslovene zenske alebo pre zeny a niektore zase vyslovene muzske, mozes si vybrat co ta zaujima. ved sa najdu aj chlapi, ktori chodia cvicit napriklad aj pilates :D

micaparadnica

Pozerala som si potom včera ešte ich stránku a fakt tam je z čoho vyberať pri tých skupinových cvičeniach. Nakoniec som sa rozhodla, že by som chcela vyskúšať napríklad aj pilates tak som tam ráno pred robotou hneď behla a dneska už mám o 17 aj prvé cvičenie :) Dám potom vedieť ako to vyzeralo, som strašne zvedavá

kovalki

@dari88 No to som chcel vedieť lebo viem, že v niektorých fitkách to tak robia a to mi nepasuje, príde mi to také vypočítavé. Tak aspoň za toto som rád. A čo sa týka tých skupinových cvičení tak majú v ponuke iba takéto cvičenia skôr pre ženy alebo je tam aj niečo pre chlapa? Ja by som sa na to celkom dal aspoň raz za týždeň, že by som si to spestril

dari88

@micaparadnica ja sa az tak nezameriavam na tie skupinove cvicenia a vlastne ani neviem co by si chcela o tom vediet a tak co som pocul od nejakch bab co tam teraz prisli nove tak vraveli, ze normalne je rozvrh kedy je to a to skupinove cvicenie a byva aj viac druhov naraz lebo tam maju viac tych miestnosti tak ak sa budes chciet prihlasit na viac skupinovych cviceni musis si to tak dat aby sa ti nekryli. ale myslim, ze s tym by ti tam pomohli a vyhoveli, su tam ochotní

micaparadnica

Ahojtee :) Vidím, že tu rozoberáte Golem club a niektorí ste to tam boli už aj pozrieť tak by som sa vás chcela spýtať, či neviete ako to tam je napríklad s nejakými skupinovými cvičeniami lebo by som chcela začať chodiť napríklad na aerobic a rozhodujem sa medzi viacerými fitkami blízko Petržalky

dari88

@kovalki nie, u nich prave tu vyhodu, ze pokial ty nedas ten suhlas tak ti to nepredlzia automaticky takze sa nemusis bat, ze by z teba chceli tahat nejake peniaze za nieco co by si uz nechcel

kovalki

@dari88 A ty keď už máš to ročné predplatné tak nevieš náhodou či sa to potom automaticky predĺži bez tvojho súhlasu? Lebo viem, že niekde to tak funguje, že keď vyslovene nepovieš, že už ďalej nechceš využívať ich služby tak od teba hneď peniaze pýtajú za ďalší rok

lavaman

ak by to bola pravda tak by som to asi bol ochotný to tam aj vyskúšať lebo fakt už nemám takú dôveru vo fitká a toto je taký ustretový krok, že nie každému to tam môže vyhovovať a keby sa mi náhodou niečo nepáčilo tak môžem ísť po mesiaci do iného fitka. pôjdem sa tam na to asi dnes poobede opýtať

dari88

no ja som si hned zaplatil na rok lebo chodim pravidelne cvicit ale napriklad zapocul som tam ked sa ludia rozpravali, ze sa tusim da aj nejake skusobne clenske zaplatit na mesiac ked tam ides ako novy klient ale vobec neviem kolko to tak moze kostovat, mozno keby ste sa tam skocili opytat tak vam povedia presnejsie lebo si nie som uplne isty ako to funguje

kovalki

Vieš čo ja som tuším niekde na internete zahliadol, že to tam funguje na ročnom predplatnom členského ale detaily neviem, ani koľko to vychádza aj či sa to dá ešte nejak inak riešiť keď nechceš rovno to na rok