Golem fitnees Bratislava skusenosti

matinaruz

a ako to je napríklad s plachtou keď idem do sauny? hádam sa tam nechodí v plavkách lebo aj to som už zažila a aj malé decko predsa vie, že do sauny sa v plavkách nechodí

kovalki

Aha takze takto to poriesili. To by som ani necakal, ze na to budu mysliet a budu tam tie miesta rezervovane. Lebo ved asi neexistuje v BA miesto kde by si mohol byt clovek isty, ze zaparkuje :D

lavaman

ozaj no aj to solárium je tam. som ho len tak zahliadol lebo mňa to tiež nezaujíma a ešte si tak hovorím, že musím to tu doplniť a zabudol som :D ale to je tiež asi zvlášť platené ako tie masáže lebo nie každý to využije

matinaruz

@dari88 tak to si ma teda už úplne potešil :D ja strašne rada chodím do solárka, hlavne v zime. toto už bude aký luxus

dari88

inak zabudol som este, ze v tom wellnesse je aj solarium keby ste niekto chceli. ja to teda nevyuzivam ale aby ste vedeli, ze je tam aj take nieco lebo predpokladam, ze niektore baby potesi, ze maju pod jednou strechou aj taketo nieco

micaparadnica

Nie, tam s parkovaním nie je žiadny problém, je tam dosť miest aj normálne ale keby fakt, že je tam natrieskané tak sú tam tie miesta rezervované takže tam si miesto nájdeš :)

lavaman

nemal som teraz problém zaparkovať ale viem, že sú tam aj nejaké miesta rezervované pre zákazníkov Golemu, neviem či nie aj okolo 30. mysleli na aj na to parkovanie takže aj to máš ako keby v cene toho členského, že sa nemusíš báť či zaparkuješ

kovalki

Tento ich wellness stojí za to no :) Chcel som sa ale ešte spýtať na takú podstatnú vec ako je to parkovanie. Lebo všetci vieme, že to tu nie je sranda takže toto ma ešte trápi a furt som sa na to zabudol opýtať. Teraz ma to napadlo tak sa to spýtam aj keď je to možno od veci len keď mi to prišlo na rozum..

micaparadnica

Tiež som sa tento týždeň rozhodovala, že kde začnem cvičiť a chcela som aby bol bazén aspoň v blízkosti fitka keď už nie priamo v ňom lebo to fakt nie je hocikde, lebo milujem plávanie. Jedna moja kamoška robí teraz v tomto novom Goleme tak mi poslala fotku, aj ti ju sem hodím teda, a potom som už neváhala :D