Golem fitnees Bratislava skusenosti

minnie12

to vazne? to sa potom tesim este viac ako doteraz. hned rano tam skocim a vybavim si to aj ja. neviem o ziadnom fitku v blizkosti co by malo taketo vybavenie. super, ze ho spravili v tom Relaxxe a je to tak blizko do Petrzalky :)

matinaruz

nemohla som to už vydržať :D zostala som v nemom úžase ľudia. fakt je to tam krásne a veľké. boli sme tam akurát keď slnko zapadalo a tak to bolo krásne vidno cez tie veľké okná. stroje super a je ich dosť veľa, čo som bola prekvapená. wellness som síce len tak od dverí pozrela aby som im tam nechodila v topánkach ale moderný, čistý, úroveň má. na recepcii boli veľmi zlatí takže som už ani neváhala a rovno som podpísala zmluvu. teraz keď som to videla tak sa teším ešte viac na to keď začnem, som z toho hrozne natešená :) všetko je tak ako ste hovorili chalani

dari88

ved ak sa ti da tak tam zabehni rano a uvidis co ti povedia. Ale nemal by s tym byt problem ale istota je istota. tam su skoro rano tak by si to mala normalne stihnu aj pred robotou, teda neviem kedy chodis ale hadam nie o 4

kovalki

Ano ved ti co tam prisli v pondelok nemali kedy skor podpisat zmluvu takze logicky by to tak malo byt :) Oni su tam ochotni takze sa da s nimi dohodnut aj ohladom takychto veci

minnie12

@matinaruz mala som to plane akurat :D ale velmi sa mi nechce takze ak teda pojdes ty tak pockam co teda napises a osobne sa pojdem pozriet az zajtra. chces uz aj cvicit ci sa chces len pozriet? inak da sa to vobec chalani? ze podpisem zmluvu a mozem hned cvicit?

lavaman

možno sa tam stretneme lebo aj ja pôjdem akurát za chvíľku cvičiť. pôvodne som ani nechcel ale nejako sa mi zažiadalo a aj tak nemám čo robiť tak pôjdem. trochu sa potom vyhrejem v saune a budem pripravený na nový pracovný týždeň

matinaruz

pôjdem teraz do auparku rýchlo niečo kúpiť tak mi napadlo, že by som sa tam zastavila keď tam už budem. som nejaká taká nedočkavá tak sa prídem potom ohlásiť a povedať aké sú prvé dojmy :)

dari88

toho spinningu sa neboj, videl som raz tie baby co tam chodia a vyzerali, ze ich to bavi a nie je to nic take co by si nezvladala aj so slabsou kondickou a postupne sa to bude zlepsovat. box ta bude tiez bavit, dobre si si vybrala, to mas dve odlisne veci takze ta to bude bavit. ja som tam tiez teraz videl dost bab, uz to nie je tak ako kedysi

kovalki

Ale budes vladat co sa bojis :D Ved keby si nestihala tak oddychnes a pokracujes, nic sa nedeje. Casom sa do toho dostanes neboj. Ja by som inak povedal, ze uz tam zacina byt na tom boxe este viac bab ako chalanov, je to taka nova moda no

minnie12

jaj, na to som zabudla lebo ma hlavne zaujimalo co poviete na ten box. chcela by som aj na ten spinning chodit, teda respektive to aspon vykusat lebo neviem ci budem vladat s mojou chabou kondickou :D hej? takze si tam videl aj baby? laka ma to no len si nie som ista