Golem fitnees Bratislava skusenosti

dari88

takto, o tych lehatkach som pocula aj ja ale tak isto s nimi nemam problem, to len niektori ludia musia byt doleziti a najst si nieco co sa im nepaci. to je uplne nepodstatna vec, ktoru clovek nemoze brat vazne a uz vobec nie si na zaklade toho vyberat fitko, do ktoreho bude chodit cvicit. dalsia vec, ktora sa bohuzial stala bola, ze v prvy den nesla tepla voda v sprchach. samozrejme, ze vsetci boli nastvani ale nakoniec vysvitlo, ze za to nemoze samotne fitko ale spravca budovy. pretoze tepla voda nesla v celej budove nie len u nich a nikto im to nedal vediet takze sa to potom dozvedeli az od zakaznikov. niektorí to normalne pochopili, ze oni za to naozaj nemozu a niektori si bohuzial nedali povedat a preto sa rozniesli taketo klebety. ale co ja viem tak neslo o nich ine ako to, ze mali smolu, ze sa to stalo prvy den co otvorili a snazili sa to co najrychlejsie vyriesit a teraz uz normalne ide aj tepla voda takze sa nemusis bat. ja pojdem tak za hodinku cvicit takze potom pridam aj tie fotky z wellnessu a mozes sa sama presvedcit, ze je to tam naozaj na urovni

matinaruz

aha takže iba takéto banálne veci sú to hej? ja som myslela, že tam bolo niečo vážnejšie. no to už asi fakt záleží iba od človeka ako to bude brať. ja som tiež bola prekvapená, že by mal niekto výhrady hneď pri otvorení keď viem, že fitká čo patria pod Golem club, majú v Bratislave dobré meno

micaparadnica

Jediné o čom som aj počula boli také problémy neproblémy s lehátkami v oddychovej zóne. Ale to ani nejde o problém ale o to, že sto ľudí sto chutí vieš. Niekomu tie lehátka vyhovujú a nemá s nimi žiaden problém ale niektorí si proste musia rypnúť, že sú napríklad nízko alebo, že ich tam je málo. Mne osobne tie lehátka vyhovujú, sú pohodlné a podľa mňa aj počet je taký normálny. Ja som tam zatiaľ bola tento týždeň iba raz ale nevidela som, že by si niekto nemal kam sadnúť alebo sa natiahnuť :) A podľa mňa keby hrozilo, že naozaj polovica ľudí musí pri bazéne stáť alebo čosi tak ako to niektorí rozprávajú tak nečakajú na nič a tie lehátka doplnia

matinaruz

no práveže konkrétne som nepočula nič také lebo to som len také reči započula, lebo nepoznám zatiaľ nikoho kto tam cvičí preto sa pýtam

lavaman

no ja som to fakt stihol zatiaľ len tak prebehnúť takže neviem ešte ako to funguje alebo čo. to ti asi skôr bude vedieť povedať dari ale ja som napríklad nezaznamenal, že by sa niekde písalo o nejakých problémoch vo wellnesse. vieš aj o niečom konrétnom?

matinaruz

momentálne chodím cvičiť niekam inak ale teraz keď už otvorili ten Golem club tak som chcela začať chodiť cvičiť tam. sestra mi ale včera spomínala, že na fb čítala viacero sťažností na ten ich wellness. viete o tom niečo? už som bola rozhodnutá, že tam začnem od pondelka cvičiť ale teraz neviem čo si mám o tom myslieť keď tu píšete, že je ten wellness v poriadku

dari88

ja chodim po cviceni do wellnessu zakazdym, potom uz mozem rovno doma padnut do postele. oni maju ten wellness dobre vymysleny a aj dobre vybaveny, pridali saunu jednu, takze teraz uz su styri a v bazene sa da normalne zaplavat je dostatocne dlhy. ja k ich wellnessu nemam ziadne vyhrady, ak by ste chceli tak vam zajtra vecer pridam fotky aj z neho. ja si myslim, ze je hodny tych penazi

lavaman

v stredu som to samozrejme nestihol tak ako som chcel takže som sa tam dostal až včera ale boli úplne ústretoví takže som vybavil to skúšobné členstvo, s ničím nezdržovali a na moje prekvapenie som zistil, že tam majú aj celkom slušný wellness, zatiaľ som ho len tak prebehol ale vyzeral, že je dobre vybavený. najviac sa teším na saunu po cvičení

kovalki

Hej veď jasné, môže človek cvičiť čo ho baví, to je každého vec. Veď som videl asi deň alebo dva dozadu v Teleráne akurát u golemákov ale v centrále cvičili ráno body balance a tam kopec chlapov :D A fakt im to išlo. Neviem či by som sa ja dal zrovna na to ale pozeral som, že tam majú toho viac takže si niečo teraz cez víkend vyberiem a potom budúci týždeň by som tam už chcel pondelok alebo utorok skočiť kvôli tomu členstvu a čo najskôr začať

micaparadnica

Bola som včera na tom pilatese a bolo super :) Ešte tam nebolo toľko ľudí ale keď to takto pôjde ďalej tak sa im tam nahrnú ľudia lebo cvičenie som si fakt užila. Miestnosť je obrovská a vďaka tým veľkým oknám to pôsobí tak moderne a je tam kopec svetla. Tuším vraveli, že tam majú až štyri také veľké sály, veď asi preto stíhajú zastrešovať toľko druhov tých skupinových cvičení