Luba Albertová

hogofogoplus

Počuj, ty dement prezentujúci sa ako kresťan. A čo takto vyznavači budhizmu, taoizmu, islamu a iných náboženstiev? Aj tí sa majú spovedať, keďže sa liečia napr. čínskou medicínou, ayurvédou, pozitívnou mysľou, meditáciou atď? Ktorý Boh určil, že len skostnatelí iknvizítorskí pseudo-kresťania majú právo diktovať celému svetu? Nie je to skôr naopak - že práve vy ste zaspali dobu?

Amy31

Mixu asi nezabudnú ale pri tom množstve mailov čo dostávajú je asi lepšie sa pripomenúť. Alebo možno nemajú voľný termín. Ja som čakala dosť dlho, ale už sa našťastie liečim. Zatiaľ spokojnosť.

Mixu

Ahojte, ja som písala na mail tej jej sekretárke a odpísala mi, že ak teda súhlasím nech pošlem údaje etc (ráno). Poslala som jej to obratom, avšak zatiaľ termín mi neposlala/ ani mi nikto nevolal. Nevie niekto, koľko sa čaká? (dúfam, že na mňa nezabudne) :(

Duro74

misakusa ešte rataj stým že možeš mat neprijemnéí reakcie čo sa stalo mne na začiatku. Zlakol som sa a prestal som brat lieky liečbu som prerušil. Nebolo to také strašné jak som sa vylakal dalo sa to vydržat len som si nebol istí či mi to prejde a mal som strach. Jednodujcho som stym skončil a chvilu som nerobil nič. Zhruba za dva roky som napísal že to chcem skusit znova ale už som termín nedostal. Nejaký chlapík tu aj písal že bol na tom rovnako aj on prestal a už sa tam potom nedostal. Nevylakaj sa oni ti povedia že prídu reakcie netreba sa bát je to prechodne čo som sa aj potom dočítal.Teraz lutujem ale už je neskoro.Ak zavru ambulanciu na Slovensku už takého človeka nenájdeš moja skusenost. Odvtedy skúšam stále ale každý má na teba čas len pár minút a doktor neni pre teba žiadna opora len hodí recept a možeš ist. Važ si to že tam si a drž sa toho čo ti povie. Rozmyšlam že ešte vyskušam nejaky pokus ale už som skušal dvakrat a neprijali ma.