Uzkost, pocit na zvracanie a odpadnutie, vycerpanost, malatnost, bolesti hlavy

Príspevok v téme: Uzkost, pocit na zvracanie a odpadnutie, vycerpanost, malatnost, bolesti hlavy
Dano1989

Dobry den,

Mam 24 rokov, a uz pol roka chodim na rozne vysetrenia a neviem co uz mam robit...
Prichadzaju na mna tazke stavy, zacne to zvysenym busenim srdca, pride na mna velky strach uzkost, hlavne v uzavretych miestnostiach, velmi neprijemny pocit, zacnem sa potit, bolesti hlavy, velmi tazko sa mi dycha, citim bolest medzi lopatkami, zavrate a pocit na odpadnutie ale najhorsie su tie pocity uzkosti, zacnem sa cely triast a je mi na zvracanie, prezenie ma a pocit na odpadnutie stale grgam akoby mi zle pracoval zaludok . Tento pocit dostavam aj v aute, v nakupnom centre, najhorise to je v noci, akonahle sa zotmie, pride na mna stav ako keby som bol opity, som spomaleny, stale vycerpany a boli ma hlava....uzkost mavam pravidelne.
Stalo sa mi to pred pol rokom, kedy som bola na pohotovosti a taha sa to so mnou az dodnes. Bol som uplne zdravy clove, sportovec a zo dna na den sa vsetko zmenilo. Je to hrozny pocit, kedze nepijem alkohol, kavu, nefajcim a z nicoho nic som chory clovek a nemozem normalne fungovat.
EKG som mal v poriadku, gastro je v poriadku, zistili mi intoleranciu na mliecnu bielkovinu, ale aj ked nejedavam mliecne vyrobky, je mi velmi zle a nic sa na tom nezmenilo.
Neviete mi prosim niekto pomoct? Uz som bezmocny a lekari mi dodnes nic nezistili. Nemoze to byt nejaka psychicka choroba??

sponka1

Nevzdavaj sa,pekne si to napisal/a.Problem by vyriešilo otvorenie ambulancii pre chlamydikov.Ľudia by vedeli na čom su a neliečili sa na psych.atď....veď na Slovensku su odbornici....

nevzdávajsa

Ako to tak čítam, tak min.polovica z vás má v sebe baktériu. A to bud Boreliozu, Chlamydie, či Mykozu, teda pliesne a možno aj všetky naráz. Najviac rozšírenou bakt. je plúcna chlamýdia a je velmi podcenovaná a neliečená modernou medicínou. Nie je možné ju zabit jedným typom ATB,ale výlučne kombináciou ATB. Liečba je dlhodobá a tažká,trvá niekolko mesiacov ,ale inak nie je možné sa baktérii v tele zbavit.
Ci už Borel.Chlamyd.mykoza sa v tele množí a parazituje na organizme. Pred imun.systémom sa ukrýva tak, že žije v bunkách a tie biele krvinky napadat nebudú, kedže by išlo o sebaničenie / snád okrem problému autoimunity/
Narúša chod imunitného systému a napáda nervový systém. To, že vám je psychicky aj neurologicky velmi špatne, je následok baktérie v tele. A aby to nebolo málo, baktérie vo vás majú životný cyklus, pri ktorom určitá čast z nich v danom momente umiera a dochádza k endotoxínovej reakcii, teda otrave organizmu na čo reaguje nervový systém, či už v mozgu,alebo v pohybovom aparáte. Ak je nálož baktérii v tele jedinca velká, dochádza až k neznesitelným stavom neurologických a psychických potiaží.Neurotoxín je velmi prudký toxín napádajúci nervový systém, čo hovorí aj jeho názov. Depresia, úzkost,depersonalizácia,panika,pocit zbláznenia, so sprievodným javom telesným ako je búšenie srdca,problém s dýchaním, tras rúk, zimnica, zvracanie, závrate, zvonenie v ušiach, pálenie kože, pálenie a bolest očí, bolest hlavy, slabost, vyčerpanost až totálna únava, vysoký tlak atd atd. Zo začiatku je to stav iba nárazový a pri chronickom dlhodobom ochorení sa stáva javom čoraz častejším. Prichádza to nenápadne a postupne, takže človek si na to pomaly zvyká, až kým nepríde k bodu, že už nevie čo so sebou.Budete neustále chorí a beznádejní.
Prejdete všetky vyšetrenia..začnete na kardiologii zo strachu o srdce, tam nič nezistia a pošlú vás na neurologiu. Tam vám nič nezistia, max.predpíšu mineráli ako Ca Mg či už v tabletách,alebo injekciách.Ich účinok vám pomože možno na pár týždnov a ste tam kde ste boli. Potom ak máte ochotného OV skončíte na infektologii, kde vám zistia mierne pozit, testy na baktérie a dajú vám ATB jeden druh na 2 tri týždne. Po ATB sa vám možno ulaví na jeden mesiac a bum, ide to odznova. Budete neštastný a nikto vás už nebude brat vážne, kedže ste prešli všetky vyšetrenia bez nálezu a len sa stažujete. Diagnoza bude jasná, depresia, úzkostná porucha, panická porucha, poprípade hypochondria. Pošlú vás psychiatovi a ten vám dá AD ako xanax, či Frontin, Lexaurin, poprípade ak nemáte panické ataky iba mirtazapín. Vy zistíte, že vám je zrazu super po AD, kedže AD utlmujú nervový systém a teda nepocitujete následky bakteriolockého ochorenia. Lenže časom, možno mesiacmi, či rokmi užívania AD zistíte, že akonáhle ho vysadíte, ste na tom ešte horšie,ako ste boli pred AD. Dôvod velmi prostý-AD iba prekrylo skutočný problém a ochorenie nepozorovane postúpilo ovela dalej. Dost nepríjemná skúsenost. Moja osobná.
Liečit baktérie nejakým kaloid, striebrom ako tu poniektorí píšu..bez urážky,ale to je strata času. napr.pliesen nezabiješ už ani antimykotikom a nie nejakým striebrom. Existujú jasne stanovené protokoly a dávky konkrétnych liekov.
Ak ste zúfalí a týka sa vás to, čo som tu písal, tak si prečítajte podrobne stránku Chlamýdie.info
Tam nájdete všetko, čo chcete vediet.
Tento príspevok som napísal, lebo som na vás náhodne narazil a nedalo mi , kedže viem ako je to strašné, nereagovat. Takže vy nie ste blázni,ani hypochondry, ani ,mentálne labilní jedinci. Váš spoločný a jediný problém je baktéria.
Vela štastia

ekinkala

ahoj mam pocit ze si prave opisal moje priznaky a tazkosti toto iste trapilo mna asi pred rokom trvalo to cele dokopy asi rok zacalo to bolestami brucha to sa este dalo zvladat o 3 mesiace na to znicoho nic vzdy to namna prislo medzi 6-9 hod vecer ......bolest zaludka alebo brucha alebo pod hrudnou kostou plus potenie,malatnost,tocenie hlavy,zimnica a napokon sa pridala aj triaska pocit na zvracanie pocit odpadnutia,uzkost ale celo to vzdy trvalo 1-2 hodiny ........1 navsteva pohotovosti zrazu to na mna prislo to bolo prvy krat take silne a ja tym ze som taky stresmen co sa tyka zdrav.stavu som sa vylakala a zacala som sa cela triast vtedy som uyekala na pohotovost v ruzinoce mala som ju 5min autom nic mi nezistili dali infuzku a mna to preslo 5dni bolo dobre a potom zase no htozne tak som znovu sla a zase nic zase infuzka potom som zacala chodit na kadeake vysetrenia cez gastro az po srdciara a nic vsetko ok lenze moj stav pokracoval takto som navsevovala 2x do mesiaca pohotovost asi pol roka strasne mato nicilo bola som zufala unavena nakolko mal vtedy moj syn 2 roky nemohla som si dovolit lezat v posteli ........schudla som s 58kg na 50kg a to ma zacalo nicit este viac fizycky aj psychicky no masaker ....uz som nevladala nikdy predtym som taketo tazkosti nemala a ani neberiem ziadne lieky som taky prirodny typ cloveka co sa liekou tyka......po pol roku pohotovosti ma poslali s pohotovosti ku psychiatrovi a na rengen hlavy vsetko bolo v poriadku aj ked mi doktor dal dake lieky dodnes ich mam ale nikdy som si ju nedala neverim psychiatrom!!!!!......povedala som si uz dost precistila som si telo koloidnym striebrom brala som ho cca 3 mesiace ale este stala nejaka supet zmena neprisla potom som vyhladala zapper spolocnost ci ako sa to vola liecenie prirodne sice ma to stalo za 3 mesiace 200e aj som tomu neverila ale bolo mi to jedno.......na mesiace po dobrati tychto liekou prirodnych som zacala doma denne cvicit nieco ako joga dyxhanie a uvolnenie tela ......svoje myslienky som uplne zacala sustredit na to ze som zdrava a moj stav bol iba psychicky.......precitala som si knihu secret tajomstvo a zacala pracovat smyslienkami uz vise roka som uplne v pohode a radykalna zmena prisla ked sme sa s manzelom prestahovali do viedne zijeme tu rok a ja odvtedy som bemala taketo tazkosti minuli tok na vianoce som si povedala ze musim zacat priberat dala som si ciel ze mesiac pred vianocami musim pribrat 3kg a naozaj som pribrala teraz mam naspet 58kg ...........a verim ze to bolo psychickeho razu viac menej mozno tam boli aj zdrav.tazkosti ale 80% tvorila psychika TAKZE ZACNI PRACOVAT ZO SVOJOU PSYCHIKOU A HLAVNE NECHOD KU PSYCHIATROVI ........PRAJEM TI SKORE UZDRAVWNIE JE TO DLHA CESTA ALE STOJI TO ZA TO!!!!!musis popracovat na mysleni

redka

no neverila by som, ale za taketo veci moze aj premnozena kvasinka ako pise RNG... sama to teraz tiez skusam... dat sa na protikvasinkovu dietu a uzivat prostriedky preti kandide - oreganovy olej, gse, koloidne striebro, candidaclean a suprescleanse kit... tak uvidime... najhorsie sa mi dodrzuje ta dieta.... najma ked nemam pristup ku kvalitnym bielkovinam - bio masko, vajcia.... lebo byt cisto na zelenine (aj to nie vsetkeho druhu) to by som asi nezvladla... aj ked som na par mesiacov bola vitarianka a skvele sa mi zlepsil stav, ale masko a vajicka a syry mi chybaju... aj pecivo... ale to uz nechcem aspon nejaky cas vidiet, lebo za mukou a rafinovanym cukrom su moje problemy... aj psychicke aj fyzicke....

skuste si precitat priznaky premnozenej kvysinky (candida owergrowth) a su tam aj take symptomy ako je uzkost, navaly paniky aj bez zjavnej priciny, depresie a dalsie psychicke a fyzicke prejavy....

Slávica

Ahojte, ja som tieto stavy dostala pred mesiacom. Začalo sa to dlhodobými únavami, prepínaním síl a viacero problémov ktoré sa nakopili naraz. Zrazu mi zostalo zle na vracanie a odvtedy mi to nešlo prejsť. Darmo som oddychovala, cvičila, uvoľňovala chrbticu. Nič nepomáha. Prešla som všetkými vyšetreniami a nič sa nenašlo. Pridružila sa k tomu panická porucha (predpokladám že z toho že vám je stále zle a nikto vám nevie pomôcť). Nakoniec som skončila u psychiatra ktorý mi nasadil antidepresíva. Po 2 týždňoch mi niečo chruplo v zátylku a uvoľnilo napätie. Odvtedy mi nebýva tak stále a ukrutne zle ale prichádza to ako sínusoida pol dňa dobre, pol horšie, jeden deň bez problémov ďalší horšie. Fakt neviem čo to má byť. Doteraz som bola zdravá a nič mi nespôsobovali ani zmeny počasia. Teraz reagujem na všetko. Neviem či sa nemôže jednať o naakumulovanú negatívnu energiu z vonkajšieho prostredia. Zo všadiaľ sa na vás valia negatívne informácie a či chcete alebo nie ovplyvňuje nás to. Idem teraz skúsiť brať tradičnú čínsku medicínu Voľnosť slobodného pútnika, lebo musím niečo riešiť aby som mohla skončiť brať antidepresíva. Z antidepresív som veselšia (ale zle mi je) :). Ak Vám niečo zaberie dajte vedieť.

He Is A Legend

Ako si dopadol uz ti je lepsie zistil si co bol problem tvojich starosti ? ja mavam taketo stavy od konca leta uz mam aj antiepresiva ale som uplne iny clovek.. Zmenilo mi to zivot.. Ak mozes prosim ta odpis pomozes mi potrebujem s niekym o tom pokecat Dakujem ti

Panikka

Niektoré veci vznikajú aj mechanicky. Ja som nikdy nemal nijak vyznamne zachvaty či už paniky, depresie a podobne. Mal som frajerku s ktorou som mal tak intenzivny vztah ze sme boli nonstop spolu. Jedno obdobie sme sa od seba nepohli asi 4 mesiace. Naozaj. Sam tomu nechapem. Nikdy som nemal problem so samotou. Absolutne ziadny, dokonca som nikdy nebol so ziadnym clovekom hadam dlhsie ako 1 den. Ak neratam dovolenky atd.... A tak som si na to zvykol, ze ked sme sa rozisli a ostal som sam v byte. Tak prisla na mna uzkost. Tie veci nemusia byt vobec ,,psychycke,, . Proste sa ti nieco stalo staci vyriesit tu situacia a si za vodou. Hlavne neber lieky a nechlastaj v takych situaciach vznika navyk ovela rychlejsie.