Uzkost, pocit na zvracanie a odpadnutie, vycerpanost, malatnost, bolesti hlavy

Príspevok v téme: Uzkost, pocit na zvracanie a odpadnutie, vycerpanost, malatnost, bolesti hlavy
Dano1989

Dobry den,

Mam 24 rokov, a uz pol roka chodim na rozne vysetrenia a neviem co uz mam robit...
Prichadzaju na mna tazke stavy, zacne to zvysenym busenim srdca, pride na mna velky strach uzkost, hlavne v uzavretych miestnostiach, velmi neprijemny pocit, zacnem sa potit, bolesti hlavy, velmi tazko sa mi dycha, citim bolest medzi lopatkami, zavrate a pocit na odpadnutie ale najhorsie su tie pocity uzkosti, zacnem sa cely triast a je mi na zvracanie, prezenie ma a pocit na odpadnutie stale grgam akoby mi zle pracoval zaludok . Tento pocit dostavam aj v aute, v nakupnom centre, najhorise to je v noci, akonahle sa zotmie, pride na mna stav ako keby som bol opity, som spomaleny, stale vycerpany a boli ma hlava....uzkost mavam pravidelne.
Stalo sa mi to pred pol rokom, kedy som bola na pohotovosti a taha sa to so mnou az dodnes. Bol som uplne zdravy clove, sportovec a zo dna na den sa vsetko zmenilo. Je to hrozny pocit, kedze nepijem alkohol, kavu, nefajcim a z nicoho nic som chory clovek a nemozem normalne fungovat.
EKG som mal v poriadku, gastro je v poriadku, zistili mi intoleranciu na mliecnu bielkovinu, ale aj ked nejedavam mliecne vyrobky, je mi velmi zle a nic sa na tom nezmenilo.
Neviete mi prosim niekto pomoct? Uz som bezmocny a lekari mi dodnes nic nezistili. Nemoze to byt nejaka psychicka choroba??

Dano1989

kedze som aktivny sportovec a venoval som sa kulturistike prave v obdobi ked som doseba pchal najvacsie mnozstvo doplnkov vyzivy a nebolo ich malo a prisiel tento stav po prvy krat. Od toho dna sa to somnou taha takze je to dost mozne ze mozem mat riadne prekysliceny organizmus priznaky sedia aj na tuto diagnozu.

doremi

ja ti poradim inak. precitaj si nieco o prekysleni tela, detoxikacii od tazkych kovov, ake su priznaky a podobne.
skor vidim problem tam
a este som chcela: necakaj, ze ti lekari pomozu, skor z teba spravia dalsieho psycho zombika a nakoniec este skoncis na antidepresivach

....

navstiv ho cim skor ja som cakala az som sa dostala do stadia ked ma to uplne odrovnalo zo zivota.necakaj kym sa k tomu pridruzia aj ine problemy

ketsut

na to ti odpoved nikto nedá....lekár ti povie, že je veľa ludí, ktorým sa stav zlepší, niektorých je problém nastaviť na lieky, niekomu sa pohorší....niekto sa z toho dostane a po čase nastane navrat....toto je beh na dlhé trate to pochopíš sám, ked začneš s tým bojovať....

Dano1989

Dakujem za rady, urcite si precitam nejake clanky a skusim to riesit aj takto, myslite ze sa to da uplne vyliecit a vratit sa do normalu ako to bolo predtym?

ketsut

žalúdok je stredisko nervov...to by si mohol vedieť.....
máš typické príznaky, ktoré spadajú do rúk psychiatra
ak ti znepríjemnujú normálne fungovanie, sťažujú život, pokojný spánok.....
prečítaj si bližšie niečo o panickej poruche, úzkostných poruchách ich prejavoch a uvidíš, že sa tam nájdeš, ak si sebakritický
každý kto ma takéto prejavy ako ty, absolvuje xy vyšetrení u lekárov, je bezradný lebo nič mu nepomáha, nič mu nie je a napriek tomu sa cíti desne

Dano1989

ale co tie zaludocne tazkosti vzdy pri tom stave ma prezenie, stale sa mi grga, je mi na zvracanie k veceru je to najhorsie, bolest hlavy, triaska, vysoky ten, prislo to z jedneho dna na druhy, myslite ze to moze byt ta psychicka stranka?

ketsut

úzkostná porucha
panická porucha
môžu sa kombinovať s depresiou
sociálnou fobiou
určite ti pri vyšetrenia u lekára nič nezistia...tvoje prejavy sú jasné psychického razu
navštív psychiatra....