Strach z depresívnych ľudí

xxy

takze ako vidiet, je uplne pochopitelne, preco sa normalni ludia vyhybaju tym depresivnym. a depkari by mali urcite aj vediet preco, to ze maju depresiu predsa neznizuje ich IQ, takze by na to mali prist aj sami

arriva

Depkari sú upíri. Takeho vezmem von len ak nebude pri mne depkarcit a bude sa snažiť baviť. Koho už len bavi pocuvat frflanie a depresívne reči

koniec sveta

Mam takeho znameho, chronifikovana depresia..no koniec. Ked sa stretneme, tak len vzdycha, robi psie oci, rozprava, aky mi je vdacny ze sa s nim bavim, ponizuje sa, necha sa tyrat despotickym otcom a to je davno dospely...no katastrofa. Po poslednom stretnuti som si doplnala energiu tyzden a dodnes mam z toho priserny pocit.

koniec sveta

depresivnym nech sa venuju profesionali, alebo nech sa navzajom utvrdzuju vo svojich pocitoch. Obcasny kontakt s depresivnym je znesitelna zalezitost, ale nejake pravidelne a dlhodobe kontakty spravia zo zdraveho dalsieho depresivneho. Co sa tyka mna, tak po osobnych skusenostiach beriem nohy na plecia a zaradim najvyssiu rychlost, pretoze by ma to len zbytocne vycicalo.

koniec sveta

presne tak
a zbytocne sa budete rozculovat, faktom je, ze depresivni ludia su ako upiri, co vysaju aj poslednu kvapku energie v inom cloveku a na nic dobre to nie je, vobec im to nepomoze.

koniec sveta

Mimulus, to si pis, ze zobrat depresivneho von je nie ze nuda, ale priam otrava. lepsie, ak ostane doma za pecou, alebo sa bude stretavat s dalsimi depresivnymi, lebo zdravym skor ci neskor dojde energia aj radost zo zivota. A bude o depresivneho cloveka viac.