Kamarátka na chudnutie

Maoam

kilecko, o tom je zivot tiez a bohuzial velmi vela vztahov vedie k velkemu sklamaniu a nemilym prekvapeniam, aj ked si clovek mysli, ze partnera dobre pozna...

mne je to velmi luto, lebo viem, ako sa citi a nechcem ,aby si robila nadalej nejake naivne iluzie o nom/ich vztahu

trapi sa pre neho uz dost dlho, chudne...vsak schudla za mesiac 4kg a to pri jej vyske...

je to krute, co som napisala, ale s tym zamerom jej otvorit oci, lepsie je prijat realitu aka je, aj ked hrozne boli, ako zit v sladkej nevedomosti mozno roky a potom sa nespamätat zo sokov roky a nebodaj skoncit u psychosa

je vela muzov, ktori by pre nu boli vhodnejsi a riesili by problem inak - charakternejsie

ja osobne by som mu uz nemohla doverovat a vztah bez dovery je pre zenu strasny, je to ciste trapenie a cim dalej, tym väcsie

kilecko

MAOAM pises mi z duse tiez som na to myslela pri vareni a ja si myslim ze sa spolu aj vyspali snad ju domov nevolal len preto aby jej rozpraval ako je mu luto za laskou je to krute a myslim si ,ze by si mala zatlacit na brata ten isto o vsetkom vedel len ta nechcel ranit a chcel od tvojho priatela aby sa priznal porozmyslaj o tom ,inac dcera sa mi smeje ci sa nam chudnutie nezvrtlo na damsky magazin ,ale to je zivot clovek sa musi niekomu vyzalovat cas vsetko vyriesi .

Maoam

a tomu, ze bol nabeh na viac...o tom svedci aj jeho vypoved, ze jej povedal, ze si nema robit nadeje, ze chce teba - cize minimalne z jej strany padli naznaky ci rozhovor o tom, ci z toho bude viac alebo nie

ok, trafil prvu zensku, ktoru stretol a ktora sa mu pacila, vyplakal sa jej na pleci, mozno padli aj nejake neznostky, mozno dokonca vsetko (to netvrdim, ale za ziadneho chlapa nedam ruku do ohna)

z jeho strany zrejme nezaväzne odviazanie sa a riesenie svojho vnutorneho stavu po vasom konflikte, ale celkovo sa k tomu postavil debilne, namiesto toho, aby to s tebou riesil, urobil toto

mna by taky chlap definitivne sklamal a zhnusil by sa mi, sorry

boli to, velmi to boli, ver mi, ze zeny tu maju za sebou kadeco a taketo nieco zazilo hrozne vela zien, chcem ti len povedat, aby si si davala pozor a nezozrala mu vsetko aj s navijakom a dobre si vsetko premysli a pozoruj to, jeho a vyries si to v hlave potom a rozhodni sa, co s tym vztahom

nechaj si cas a nehovor mu o tom NIC

Maoam

Mimma, kolko mas rokov (neviem, preto sa pytam).
Viem, ze to bude zniet kruto a mojim zamerom nie je ublizit ti, ber to skor ako pokus o potrasenie tebou, aby si sa prebrala.
1. ked sa ti vyhovaral na to, ze nema cas a vkuse sluboval a neprisiel a potom tie kecy, ze ma kopec prace a kopec problemov atd., to su take typicke vyhovorky, ked chlap nechce zenu vidiet, sorry....aj ten najnezaprazdnenejsi chlap si najde cas na komunikaciu alebo aspon kratke stretko, to mi ver

2. nevideli ste sa cca. dva tyzdne, co si pamätam a on sa, hoci bol taaak strasne zaneprazdneny a v problemoch a s fin. problemami, stretol s nou a to za ten cas 4x....a bola u neho doma...prepac Mimma, ale ty fakt veris tomu, ze 'nic nebolo'? ja tomu neverim, prepac mi moju uprimnost

netvrdim, ze s nou spal....fakt nie..ale keby slo iba o rozhovor, tak by s nou siel do kaviarne alebo restiky

kilecko

ahojte,MIMMA no ja by som takeho chlapca nechcela pri nedorozumeni hned mu da casnicka na seba cislo a in ide s nou von nie jeden krat ale 4 krat ked aj zobral to cislo tak von uz s nou nemal ist jasne ze si teraz sype popol na hlavu ,ale pri dalsom vasom nedorozumeni si uz bude mat kde vyliat srdce ma predsa cislo na casnicku je to chudak ja by som to skoncila s nim hned absolutna nula do manzelstva mas na viac aj ked si myslim ,ze mu odpustis ,ale akonahle mu prides na dalsiu neveru potom to s nim ukoncis ,bude to ale strateny cas no uvidis po takom polroku urcite a co chudnutie ja som v jednom kolotoci praca v robote i doma a popritom papkam nemam cas ani cvicit ,no co uz posnazim sa cez vianoce budem doma tak mi nebude nic branit urcite neschudnem ved budu sviatky vianocne ,ale sa aspon udrzat v norme tak doschudnutia

mimma

No ze v ten vecer ako sme sa pohadali isiel sa najest lebo mal nervy a casnicka mu dala cislo. Tak jej napisal a stretli sa....4x. ale ze medzi nimi nic nebolo, rozpraval jej o mne, o nasom vztahu, ze ako ma miluje atd... ale co ma najviac zranilo je to, ze si ju zobral domov. Cca pred tyzdnom jej napisal, ze uz to nema vyznam, ze on miluje mna a ze chce byt so mnou... tak ma prosil, ze nech mu odpustim, ze on to lutuje a chce byt so mnou atd... ze preto so mnou nechcel ist von, lebo ho to zozieralo a nevedel sa mi ani pozret do oci, bal sa, ze ked mi to povie, ze ho opustim.... hm

mimma

Dnes R: banan, mandarinka
D: 3 mandarinky
O: kur. maso na sladko (medovo-horcicova omacka), ryza, 2 muffiny, 3 tablicky cokolady merci
V: krajec chleba s maslom a postruhanou mrkvou, jeden kolacik (piekla som, tak som to musela ochutnat :) )

Rano som sa vazila, furt mam 55. Pritom v poslednej dobe jem vela sladkeho, nechapem

Helus

ahojte musketierky ja som mala na obed kuracie stehno+ dusenne fazulove lusky,mnam musim sa zdravo stravovat,lebo sa citim nafuknuta,ked miesam stravu,vzdy mi vyhovovala delenna strava.Pitny rezim mam dobry,a zacala som si v robote varit vodu,a tu pijem zimu mame za pultom,a caje nechcem tolko pit.Prajem vam pekny den kocky,a DOSCHUDNUTIA.