celulitída

evulka

Caaute, celulitida? Minulost. Viete ako? Upravit stravu, pit vela vody, cajov samozrejme nesladenych, masaz na prekrvenie kritickych partii a samozrejme cvicenie az do svalovice. Vyskusala som na sebe a fakt pomohlo.

gabilka

no ja teda mam tu niveu good bye ale zeby to nejak pomahala sa povedat neda ... nevidim ziaden rozdiel ale tak budem dufam dalej ...

lenna

Baby,prosim vas neviete ako casto sa ma davat Garnier Roll na celulitidu? Kupila som si ho a nie je to tam napisane. Prosim odpiste mi niekto...

monada

Ahojte, chcem len potvrdiť, že aj moje skúsenosti s Garnier guličkou sú zatial výborne. Trošku som to kombinovala s lipoxalom. Ešte som mala len jednu, ale chystám sa pokračovať. Potom dám vedieť. Rada by som sa tiež pripojila k prosbe o tú sójovú diétu. Vopred vďaka.

susina

ja som mala tiež tú guličku od garnier a je super, skúšala som aj vzorku od vichy ale ta gulička je lepšia. Dobrá je aj sada od Lirene kde aj krém ktorým sa natriete ked idete cvičiť. cvičenie je pri odstránení celulitídy dôležité. Vyskúšam aj ten škoricový zábal som zvedavá

callavasita

Ja pouzivam tiez Niveu, uz mam 2.balenie a mozem odporucit, pokozka je pevnejsia a hladsia, tie prejavy sa potlacili.ale nestaci sa natriet kremom a potom "si natret 2krajce chleba s maslom a salamou" kremiky ti len pomozu,tvrdsia pracicka je na tebe...