celulitída

majush

No, mne fantasticky pomohol zabal proti celulitide od firmy Mary Kay. Pred tym som vyskusala aj ine pripravky ale bez vysledku.A to som sa s celulitidou trapila uz dobre 4 roky. Uz po prvom zabale som zhodila na objeme 1.5 cm! Keby ste niekto chceli vediet kde dostat zabal napiste mi na mkubikova@centrum.sk

simaa26

ja mam garnier roll on a pomohol mi uz po 1 tyzdni- pokozka bola pevnejsia a hladsia. samozrejme som cvicila kazdy den hoc aj 30 min ale poriadne a potom strava 5x denne hoci co aj ked som sa vyhybala mastnym a sladkym veciam :o) ale vysledok stoji za to ;)

antonia

cauko..neviete mi poradit co je dobre na celulitidu?cvicenie nepomaha,ani roznekozmeticke pripravky..a lymfodrenaz uz vobec nie :(

ikuska

Good Bye Celulitida mi dost pomohla na celom tele tam de som mala celulitidu mi pomohla a inde mi spevnila telo ale to som pouzivala asi pred 2-3 rokmi .....teraz hlavne viem ze na to pmaha cvicenie

evellen

Kremy na celulitidu su na celulitidu a nie na chudnutie. Ja som tiez schudla 20 kil a celulitidu mam furt, aj ked trosku mensiu, ale nie o vela. Kremy maju pomoct pri zahojeni pokozky, kedze je narusena a uvolnit toxiny ale za teba chudnut nebude :P

lenka22

ja ti mozem poradit telove mlieko (aj krem) nive q10, je velke balenie, nie drahe, dlho vydrzi a ak sa nim budes kremovat aspon kazdy vecer tak ti pomoze. Ja popritom este aj cvicim 2x do tyzdna, strasne vela pijem (aj ked sa nutim) a chodim raz za cas na rolletic, a mam klud :)))

gabula

ja mam trocha na zadku celuliditu, ale inak som uplne vychudnuta, tak som sa nechcela zatazovat ziadnymi dietami ani namahavymi cvikmi, lebo pohybu mam aj tak dost (bicykel, korcule, plavanie...), tak som si kupila garnier roll on proti celul. a uplne super mi to pomohlo behom dvoch tyzdnov som uz mala pevnejsi zadok.