celulitída

efekt.sk

Proti celulitíde su tiez dobre byliny. Na efekt.sk je na predaj CD Zdravie z Bozej lekarne. Kto chce, moze vyskusat.

loda84

Myslim si,ze celulitida zavisi vo velkej miere od cvicenia.Cvicievala som od detstva a nikdy ma taketo problemy netrapili.prestala som cvicit,menej sa pohybujem a prestavam sa pacit sama sebe.a samozrejme pit,pit...a drahe kraviny na celulitidu si nekupujte(uz som ich vyskusala niekolko),staci cvicit a natierat sa indulonov.

roll on

Ja mam garniere a som spokojna, ale treba aj menej papat a masirovat - cviceniu som moc nedala, takze s cvicenim budu vysledky asi este lepsie, ale mozem odporucit.

lindusa

mna trapi celulitida od kolien dole a neviem cim to je. na zadku a stehnach nemam takmer ziadnu. ma niekto podobny ojedinely vyskyt? skusam aj gulicku garnier, aj goodbye a zatial nic moc.

lole

Ahojte.Vsetky tu pisete, ze dietu, cvicit, chudnut...ALe ja mam 51kg/170cm a schudnut rozhodne nemienim, tak co mam robit s tou celulitidou?

nata

Ak chcete schudnut, najdolezitejsie je vela aktivneho pohybu, spravna strava.
Kremy na celulitidu same od seba nespravia divy. Vsetko je to len v prijme a vydaji energie. Musite viac vydat ako prijat! L-karnitin len napomaha a urychluje odburat tuky, ale najtazsiu pracu musime urobit mi. :-(

miša

Čauko, čo vravíte na ten škoricový zábal, pomáha? Ja používam ANEW od Avonu a je celkom v pohode, len keby som sa s ním krémovala tak ako treba. A tiež je dobré sa nakrémovať a takou štípacou masažou štipkať až kým koža nesčervenie, výborne to prekrvuje a zjemňuje celulitídu.

kama

caute, ja cvicim (mam na mysli ozajstne cvicenie asi od februara 2x/tyzd.) natieram sa (sice nepravidelne, ked som zmeny nevidela)a uzivam karnityn...vysledok, ziadny..ani kilo menej (mam 63kg) a ani potlacenie celu..mam z toho nechut..co robim zle?

zuzidlo

Takže k tej sójovej diéte- jesť môžem iba "sójovicu", tak sme si to my nazvali, to vlastne ani nemožno nazvať diétov, pretože diéty sú nezdravé, pri tomto dá sa povedať môžete jesť všetko a sójovicu môžte jesť kedykoľvek.
Príprava "sójovice":
Suroviny: 2 balíčky sójových kociek, 2 balíky mrazenej zeleniny,1 velku cibulu,sol alebo vegetu,1 masox alebo zeleninový bujón,sójová omáčka,čierne korenie
Vo vode s masoxom alebo zel.vývarom, velka lyzica vegety, stipka cierneho korenia, mala lyzicka soli, 2-3 velke lyzice sójovej omáčky si povarím 15-20 minút sójové kocky, pokým nezmaknú,vyberiem.(ináč návod je aj na obale) V druhom hrnci si na cibulke udusím zeleninu, pridám kocky a trochu toho "vývaru", chíľu podusím a pridám všetok vývar.Je sa k tomu ryza,najlepsie nesolená, ale nie je podmienkou.Kamarátka si tam niekedy pridala aj kari, zeleninu si obmienala.Je to fakt chutné, zdravé a lacné.Ona jedávala iba túto sójovicu a popri tom iba ovocie a zeleninu ale obcas si dala aj nieco sladke.Popri tom isla obcas na bycikel a na korcule a vela pila.Ale NEPOUZIVALA YIADNE CELU KREMY a celu jej zmizla.

Ja som si to tiež uvarila ale jedavala som normalne, iba som hlavne jedla nahradila sójovicou. A schudla som!! Paa