leukemia

Súvisiaci obsah

RNG

Leukemia je rakovina a ako na rakovinu je mnozstvo vseliakych pomociek v prirode. Mnohe som spomenul v inych temach na rakovinu(B17 a ine.
Pestudujte si www.cancertutor.org tam je spomenute vela roznych metod na liecenie rakovin roznymi znamymi badatelmi, ktore sa dodnes nepouzivaju v klasickej medicine, hoci su ucinnejsie ako chemoterapia a daju sa kombinovat pre zvysenie uspechu.
Ked nic ine, bral by som aspon 400 mg CQ10, 400 -600 mcg selenu, caj kopcom polievkovej lyzice gravioly, mnoho gramov vitaminu C(ester C) a pripadne by som si zaobstaral a bral "Liquid zeolites", kde sa spomina uspechy prave pri lieceni leukemie.
Zeolity nesmies brat niekolko dni pred a pocas chemoterapie, lebo absorbuju chemoterapeuticke lieky(jedy...)

rebeka77

ahoj rebeka..moj praitel mal leukemiu..zial mal..uz odisiel..ale musim ti povedat ze sa priprav na to najhorise..nie vzdz to tak ale je..a viac sa dozvies na strankach o leukemii..povime ti najdolezitejsia je viera..musis verit ze bude vsetko tak ako predtym..i tvoja maminka...ak budes rozmyslat negativne, tak to ti vobec nepomoze a len sa to vsetko zhorsi..

rebeka77

kocka alebo katarinka a ostatni, prosim, mohli by ste ma kontaktovat? Ak pojdete mysou na moj nick mam tu email. Dakujem.

rebeka77

prave som sa dozvedela (vcera), ze moja mamina ochorela na leukemiu. Je to pre vsetkych sok. Lezi uz na onkologii. Pred 6 tyzdnami spadla a udrela sa do ramena... od vtedy mala horucky a na ramene ANI JEDNU MODRINU. Len mala zvysenu horucku a zacalo jej byvat zle. Teraz je uz treti tyzden v nemocnici. Idu testovat jej troch surodencov, ze ktory z nich je vhodny darca na transplantaciu kostnej drene. Chcela by som vediet, co vsetko ju caka, a naco sa mam pripravit? Ma niekto tu skusenosti s transplantaciou kostnej drene? ake su prognozy? dakujem.

kocka

pre cilku4....rada by som ti poradila s tvojim problemom,ale bohuzial niesom doktor....mne sa krvny obraz zmenil k zlemu behom 7 dni,takze to neznamena,ze ked si bola pred par dnami na krv,ze je to musi byt ok...krvny obraz sa moze zmenit behom kratkych dni a ked mas takyto problem,nenechaj ho tak,doslovne-OTRAVUJ DOKTOROV,lebo bolesti nevznikaju z nicoho-nic.nenechaj to tak.rada by som ti poradila viac,ale....nehnevaj sa

kocka

pre micu...ja som uz nastastie ok,ale nebolo to lahke.stale chodim na kontroly kostnej drene a az teraz som sa zacala citit celkom ,,fajn" ,a to som uz dva roky po transplantacii.som na invalidnom dochodku,takze teraz nemam ziaden stres,manzela mam super,pomaha mi,takze je to v poriadku.az teraz si zacinam uzivat zivot.a ak sa pytas,ci moju chorobu sposobil obrovsky stres,je to tak...vsetko je len o psychike....

cilka4

Mňa bolí od zimi rameno,niekedy nemôžem zodvihnúť ruku nad hlavu,alebo keď ležím, musím ju mať len vedľa tela.Mám 30 a nikdy som taký problém nemala.Bola som stále unavená,tak som si dala urobiť aj rozbor krvi,aj výšku hormónov štítnej žľazy,asi pred dvoma mesiacmi,ale všetko bolo ok.Druhý rok kojím,možno mám aj nedostatok živín a vitamínov,ale kĺby ma skutočne bolia....

kocka

pre micu..ahoj,moja choroba sa prejavila len bolestami kosti,krv som mala ok,ale zmena nastala behom siedmich dni,leukocity mi nesli hore,ale rapidne dole...bolest kosti uz bola neznesitelna.inak sa leukemia prejavuje aj modrinami,ale hlavne bolestami klbov a kosti.nechcem nikoho strasit,ale je to velky napor na psychiku...treba verit,ze to bude dobre,nevzdat sa...ja mam 27 rokov a chcem zit.dovod mojho ochorenia bol velky stres,ako v praci.tak aj v rodine...ak budem vediet,tak poradim...