leukemia

Súvisiaci obsah

RNG

To je prvy krat co to pocujem
Ja som extra neodporucal CoQ10 na rakovinu v kombinacii s graviolou.Viacero ludom som odporucal kombinaciu Graviola, beta glukany, lanovy olej enzymi a silne antioxidanty.
Ze by graviola znizovala vyrobu energie som nikde necital ani nepoznal, ked som ju sam na sebe 2 tyzdne vyskusal/ Nuz ale Raintree ma dost spolahlive informacie, nakoniec od nich som graviolu aj kupil, tak sa vyhnem odporucaniu kombinace gravioly s CoQ-10 pre istotu. Neviem, ako dlho zostavaju acetogeniny(aktivne latky z Gravioly ) v tele, takze ani nespekulujem ci je mozne brat oboje naraz
Vdaka.

tittel

RNG, ako je to s graviolou vo vztahu ku koenQ10? "Nebiju" sa spolu ? Na stranke www.rain-tree.com som sa docital, ze...As one of graviola’s mechanisms of action is to deplete ATP energy to cancer cells, combining it with other supplements and natural products which increase or enhance cellular ATP may reduce the effect of graviola. The main supplement which increases ATP is a common antioxidant called Coenzyme Q10 and for this reason, it should be avoided when taking graviola.
Aky je teda spravny postup pri vyuzivani gravioly a koenQ10? Aky by mal byt medzi nimi odstup?

RNG

Co sa tyka rakovin vseobecne, na to je plno liecivych rastlin. Vilcacora(uncaria tomentosa, cats claw, una de gato) a hlavne jej specializovany vysokoucinny vytazok Samento su ucinne.v spravnych davkach(Samento, 2x10 kvapiek, uncaria 20 gramov denne)
Tiez lapacho(pau'D Arco) a pau pau su ucinne, ale z mojich informacii z andskych je najucinnejsia Graviola(caj zo 7gramov=polievkova lyzica) denne.
V teme b-17 je spomenute mnozstvo inych prostriedkov, ale moje presvecenie, ze pri leukemii sa jedna o rakovinu a nie vysledok cinnosti plesni a mozno aj vplyv virusov je znacne naruseny.
Takze by som konzervativne odporucal latky nielen protirakovinne ale aj sirokospektralne antimikrobialne zaroven. Pre istotu. Hlavne ked nemaju ziadne postranne ucinky,tj typu prirodnych potravinovych doplnkov.
A samozrejme v dokazanych klinicky ucinnych davkach, nie minidavkach, ktore casto najdeme odporucane predajcami na nalakanie zakaznikov.

RNG

K veci, zo spomenutej literatury na predoslej teme jasne vyplyvalo spojeni leukemie s plesnovymi a kvasnymi infekciami.
Takze sa zda dobre pokusit sa pridat do diety protiplesnove doplnky

Probiotika nemozu uskodit v ziadnom pripade.
Tak isto oreganovy olej.
Spomenute tekute zeolity odmoruju telo a viaceri ich spominali pri liecbe prave leukemie.
Vyssie davky vitaminu C mozu len posilnit telo.
Vyhnut sa cukrom na ukor tukov(napr kokosovy olej, lanovy olej)je dobre aj pri rakovinach aj pri plesniach.
Nahradenie skrobovin zeleninami je takisto dobre aj pri plesniach aj pri rakovinach,
Takze to by bolo dost na zaciatok.Vsetko prirodzene, bez bocnych ucinkov a dostupne.

damian

MILAN, PRAVDIVE, SKUTOCNE INFORMACIE BOLI V TEME "MILA LEUKEMIA", KTORU DNES "SPRAVODLIVY" A LASKAVY ADMINISTRATOR STIAHOL Z OBEHU NA ZELANIE NIEKOHO (VIEME KOHO). BOLA TAM AJ TO, PRECO ONKOOGIA LEUKEMIU NELIECI, ALE LEN ZAMESTNAVA PACIENTOV, ABY KTOSI NA TOM ZISKAVAL...

RNG

Zabudol som na omega 3 oleje, 2 lyzice denne bola davka, ktoru Elena Budwig uz v 1956 pouzivala uspesne na liecenie rakovin. Pouzivala lanovy olej(za studena vytlaceny) ale pravdepodobne zmes lanovy, rybaci a borakovy bude tiez ucinna.Lyzica je okolo 10 gramov v oleji.
To vsetko je mozne lahko dostat v doplnkovych obchodoch(nezabudat, su to potravinove doplnky, nie farmaceutika)