leukemia

Súvisiaci obsah

Ivka 1

Mafi je veľmi ťažko veriť ,že Ti pomôže niekto iný ako lekári.Veď oni sú tu na to,aby nám pomáhali a liešili nás.Ťažko si človek pripúšťa také myšlienky ,že to tak v mnohých prípadoch nie je. Tiež som riešila podobnú dilému.Mám starú mamu ,ktorej zistili rakovinu lymfatických uzlín.Dávali jej max.rok života.Hľadali sme pomoc,kde sa len dalo. Bola nám ponúknutá liečba alternatívnou medicínou ,odporúčená zmena životného štýlu a stravovacích návykov.Ako sa hovorí,topiaci sa aj slámky chytá. My sme sa jej chytili. Odvtedy prešli štyri roky ,stará mama sa
má dobre.Ona hovorí,že zázračne. Takže spojili sme konzekventnú liečbu s alternatívnou a myslím,že sme urobili dobre.Drž sa a prajem všetko dobré.

sii

Mila Mafi, musim sa zastat Damiana a RNG a inych skvelych prispievatelov do tohto fora. Na zaciatku som bola aj ja velmi skepticka a nevieriacka.Kedze pripad rakoviny v posledom stadiu som zazila doma. (bohuzial ta osoba uz nie je medzi nami) Myslela som si ze su to nejaky alchymisti co vsetko vedia.
Lenze zacalo tou temou Pravda o rakovine vitamin B17. Nedalo mi a tak som sa zacala o to viac zaujimat. Precitala som si par stranok nie len slovenskych, stranok s Nemecka ci rakuska, anglicke stranky. Citala som si aj diskusne fora ludi ktori touto chorobou trpia a ktorym prave tento "alternativny" sposob liecby pomaha. Su to realny ludia, ktori sa maju presne tak ako mozno ty prave teraz. Tyto ludia neklamu!!!
Zacala som tomu verit a to ma priviedlo k tomu ze som zacala zdravie zit a trosku o seba dbat.
Myslim ze vsetko je o cloveku (o tebe) ty sa musis rozhodnut ci chces zit alebo verit lekarom.
Ta osoba ktoru som spominala ze rakovine podlahla bola moja babka, lubila som ju viac ako co kolvek na svete. Ked jej diagnostikovali rakovinu, lekari povedali ze nech ju vezmeme domov zomiet, ze liecba uz nema zmysel. Dali jej cas 2-3 mesiace.
Zila este 2 a pol roka. Dnes ked som trosku informovanejsia a verim tymto veciam co tu damian a ini pisu,myslim si ze keby som vtedy vedala to co viem dnes, mozno by moja babka este zila, mozno aj nie, ale o tom moze rozhodnut len Boh.
Vies vsetko je o tebe a o tvojom rozhodnuti, mozes sa nechat liecit a bezhranicne verit lekarom, alebo verit sebe a pararelne s liebou skus nieco co odporucaju damian a rng.
Prajem ti zo srdca skore uzdravenie.

ciro

mafi,
damian nie je knaz ani ziadny kazatel nabozenskej sekty, aby niekoho presviedcal aby niekto uveril. On tu poskytuje informacie. K informaciam uvadza zdroje, odkial ich cerpal. Jeho cielom je ludom nacrtnut aj ine informacie ako tie bezne propagovane, tzv. mainstreamove. Je uz len potom na tebe, ci sa o danu problematiku zacnes viac zaujimat, studovat si odporucanu literaturu a inak sa vzdelavat. Damiam robi pre poskytovanie informacii viac nez dost. Necakaj ale, ze ta bude presviedcat na to, aby si uverila, ani servirovat informacie uplne na tacke, pekne nakrajane, upravene a pripravene priamo na prehltanie. Neber moju poznamku v zlom, len ta chcem trochu naviest byt viac pro-aktivna vo vlastnom vzdelavani sa. Prajem vsetko dobre a ak si nahodou chora (nie celkom som pochopil co si myselela s tym "pripadom u teba"), tak zelam skore vyliecenie.

mafi

pre Damiana:pozerala som si stránku,ktorú si odporučil si prečítať.nehovorím,že nemáš pravdu,ale ešte stále si ma nepresvedčil o tom,čo je vlastne príčinou vzniku leukémie v tele.mne doktori povedali,že je to vypetím a velkým stresom.v mojom prípade je to pravda,alebo si to len myslím?píšeš,že aj ty máš vlastnú skusenosť,však napíš akú a kto vlastne si???možno potom uverím.