Vitaminy z DM drogerie

Elybea

Prírodné vitamíny majú úplne iné zloženie ako tie syntetické, ich chemická štruktúra je úplne odlišná. Naše telo je uspôsobené na príjem prírodných vitamínov napr. syntetický vitamín C zabíja v črevách telu prospešné baktérie a narúša črevnú mikroflóru. Najlepším zdrojom vitamínov sú prírodné výživové doplnky s obsahom polyfenolov

iviccia

tiez by mi asi nenapadlo kupovat vitaminy odtialto:) vacsinou kupujem zo stranok, nakupim si viac a mam na nejaky cas pokoj, odtialto veru osvedcene ziadne vitaminy nemam. ale ak mate nejaky tip, tak sup s nimi:)

stracenka

Za seba môžem povedať, že veľa vitamínov mi akože pomohlo udržať sa fit. Len základ je ich aj pravidelne užívať.

fulko

Tieto vitamíny sú len biedne placebo ako pomaly 99% liečiv na trhu. Osobne sa zameriavam len na výživové doplnky. Dlhodobo užívam napríklad wobecare enzým. Dlhodobím užívaním mám naozaj istotu že dokážem na fungovaní svojho organizmu sledovať určité zmeny - a tým myslím k lepšiemu, Ak už nejaké "vitamíny", tak sa naozaj zamerajte na podporu toho čo reálne jete