Vitaminy z DM drogerie

A-Z

Skor by som vam odporucala zdravu a pestru stravu, pretoze z nej - prirodzenou cestou - si vie organizmus zobrat potrebne. No su situacie, kedy treba uzivat aj doplnky vyzivy, ako napr. pri zvysenom padani vlasov, ale asi by som skor siahla po vit. z lekarne, mam voci nim vacsiu doveru a mozte sa aj popytat a poradit. Padanie vlasov byva zvacsa len sezonne (na jar a na jesen), teda nic vazne a celkom prirodzene. Postaci zvysit prijem zeleza (strukovin, cerveneho masa a zivocisnych bielkovin celkovo , prip. zinok alebo nejaky komplexnejsi pripravok z DM. A kedze naroky kazdeho organizmu su mierne odlisne, je potrebne vyskusat co konkretne pomoze vam...

[zruseny17]

ja pouzivam tie na vlasy,som s nimi spokojna ale ja si davam dve tabletky denne,lebo beriem lieky a z nich mi dost padaju vlasy...tak to poistim radsej dvojitou davkou:)
a tiez synovi kupujem zele medvediky a sumive vitaminy a cukriky s probiotikami a hroznovy cukor,taktiez sme skusali sprej do nosa s morskou vodou a este nejake caje a vitaminove doplnky...my sme spokojni:)

Lulita

malemu som kupila tie medvedikove, ale neviem, ci pomahaju, podla mna su tie iste co z lekarni, treba citat zlozenie, co obsahuju a v akom mnozstve (vitaminy)