Vitaminy z DM drogerie

Z.Strumo

Vitamíny by sa mali v každom prípade konzumovať najprv v prírodnej forme, ovocie a zelenina!!! Hovori sa sice ze ovocie uz daleka nema taku nutricnu hodnotu ako pred 50 alebo 100 rokmi,a el stale je to prirodzenejsie nez tabletky. A co sa tyka znaciek je jedno ci je to DM alebo DrMax :)))

tu su zaujimave informacie
www.vypadavanievlasov.net

RNG

Doplnky hladat v drogeriach alebo lekarnach je asi tak ako hladat chlieb obchode s obuvou. Samozrejme ho mozu predavat, ked najdu dost zakaznikov na to, obchod je obchod, ale na kvalitne vyrobky sa treba obratit na specializovane predajne na to, tj na potravinove doplnky treba adresovat vyrobcov alebo distribucnu siet na to specializovanu.
A aj tam si teba dobre vyberat, lebo aj tam je vyse 90% vyrobkov s velmi nizkymi obsahmi ucinnych latok.
V krajinach, kde je prisna kontrola kvality, ako napr v USA nenajdes skodlive doplnky, len slabe, priemerne a spickove.

doubledog

DM vitaminy su low cost, vacsina je podla mna nekvalitna, bud nizke davky, alebo zle formy vitaminov
a tie detske medvediky su asi najhorsie, tie sa ani cenovo neoplatia (su sice lacne, ale obsahuju male davky)

titi...

ja som tiež kupovala dcérkam tie medvedíky.Tak asi 2-3 týždne ich stiahli z trhu.Pýtala som sa prečo,mala som ešte doma načatú krabičku,nevedela som,či ich môžem dať .Okrem toho,že nie sú chutné lebo sú polepené,nič im nie je.Takto znela odpoved.Posledná dodávka bola taká nepodarená,teda v poslednej dobe vyrobené.Či majú dobrý účinok,či sú slabé neviem.Ja bežne dcérkam dávam Nutrolin B a C vitamín.

StanleyH

delphia.. bohuzial je to tak a vsetky su rovnake, je to ta ista technologia a su len zle farma vitaminy a velmi zle ... ako sumaky a podobne namotavky. ja znamym hovorim, dajte si racej riedidlo, to menej uskodi

tbl555

vitamíny, či sú to z DM alebo inej drogérie a z lekárne treba rozlišovať!!!!
Nie je vitamín X z drogérie ako originálny Vitamín X od farmaceutickej firmy, upozorňujem, originál! Avšak za túto kvalitu si treba priplatiť.

StanleyH

vitaminy ci su to z DMky alebo lekarne su tej istej kvality. vsetky su chemicky udrziavane a zahrievane. cize su to len sladke cukriky. Ak chcete siahnut po suplementoch, tak lekaren je posledne miesto kam ist. Treba si najst bud alternativneho terapeuta lebo MLM firmu kde su doplnky na vyssej kvalitativnej urovni a hlavne nie v tabletkovej forme. PS: vitamin C je prchavy , cize ak chcete kysle cukriky- chodte do toho