Nákup erotických pomôcok diskretne

Sito

No eroticke pomocky sa preto predavaju cez internet aby nikdo nevidel o co sa jedna cize diskretne a ake tazko povedat kup si neaky vibrator a casom si mozes kupit aj inaksie veci

M 25

listové tajomstvo predsa treba dodržiavať,, neviem si predstaviť, že by mne niekto iný z rodiny otvoril list, či balík ..

PoPotvorka

Je úplne normálne ,že v rodinných domoch býva viac generácií ,takže neviem čo je na tom tak čudné . Nie každý obýva panelákové kralikárne .
petrussa ... viacmenej tu nakupuješ vždy diskretne ,tovar vždy posielajú zabalený v nepriehľadnom obale-krabica .
Nepíšu ani názov internetového obchodu ,od kiaľ si objednávala ,len nejakú fyzickú osobu a tovar sa dá zaslať na tvoju adresu i kuriérom .... záleží ako sa rozhodně ty.
Ja som objednávala taktiež a bohužial som zažila poriadny faux pas ,takže treba len po prevzatí tovaru utekat do izby s krabicou ,aby nikoho netrapila ....

petrussa2

Milý wreck, chcela som to pretože bývam spolu s rodičmi a starkými a neviem ako by som sa cítila keby mi preberá starká vibrátor a potom mi ho s úsmevom podáva. Chcela som len vedieť, že ak od niekiaľ objednávate či je zásielka riadne zabalená, či funguje niečo ako kuriér a iné.

wreck

neviem ake mimoriadne skusenosti tu potrebujes, deva zlata. :) je to tovar ako kazdy iny. tiez nechapem co je na tom, ked posta vie, ze ti prisiel vibrator. iiiisto to hned na centralnom prijme nafotia aj s tvojou adresou a daju to na youtube.com -- OMFG, ludia kukajteeee, petrussa2 si kupila vibratoooor!!!

takze aby si nemusela mat komplexy, funguje to takto:

www.eroticcity.sk

lenze! co ak si aj postarka odtial kupuje a vie, ze ak je na zasielke uvedeny odosielatel City Realex SK, s.r.o. znamena to 'V KRABICI SU VIBRATORY!!!' :D

a to je vlastne skoro to iste ako... jokideo.com

treba tam ist osobne a kupit si to v predajni, ak sa da. len to ta zas niekto moze vidiet tam vchadzat, alebo, ta hroza, odtial vychadzat!

tak potom jedine pockat do polovice oktobra a cele to spachat pod ruskom tmy. byvaju otvoreni do deviatej vecer. nejake stare handry na seba, kapucnu na hlavu a pred odchodom z predajne najprv nakuknut, ci je cisty vzduch.

aaach, tazky to zivot mladej nevybujacenej devy.

;)