Nákup erotických pomôcok diskretne

RonKa

Ja objednávam tiež cez internet zo stránky -odkaz odstránený- a vždy to príde diskrétne zabalené :) ani názov shopu tam nie je.

Nikol5358

Ja som si nakupovala už viac krát z AZ-Europe.eu a bola som veľmi spokojná. S diskrétnosťou, rýchlosťou objednávky a komunikáciou obchodu. Môžem len odporučiť. Presnejšie všetky také výrobky nájdete tu: az-europe.eu nech nemusíte príliš dlho hladať ;)

monika1976

Už som kupovala podobné veci cez internet viackrát a vždy mi prišlo neutrálne balenie, žiadne znaky, obrázky na krabičke a podobne, tieto obchody by si to myslím ani nemohli dovoliť, asi by im ľudia vracali zásielky. Predpokladám, ak im napíšeš, tak sa s nimi aj presne dohodneš na spôsobe balenia. Ja som nemala nikdy uvedený nejaký odkaz na sexshop alebo niečo podobné.

Osobne už nakupujem iba tu www.erotickaplaneta.sk, prvý raz som si od nich nechala zásielku poslať ale keďže bývam pri Bratislave nemám problém sa zastaviť osobne keď je zásielka pripravená.

Čiže ak máš niečo vo svojom okolí skús im poslať email a ak sú správni obchodníci, radi ti vyjdú v ústrety.