Som šťastna že mam rakovinu

Príspevok v téme: Som šťastna že mam rakovinu
Dada8

Pred týždňom mi oznamili že mam rakovinu prsnika. Aj napriek tejto zlej sprave som šťastna že mi zistili rakovinu. Nechcem sa liečiť, žiadne chemoterapie, nič. Tešim sa na smrť, tešim sa že tu už nebudem. Asi som jedina na svete kto je štastny že už nebude žiť. Citite to aj vy niekto takto, alebo som jedina.

Dada8

Môže to trvať, rok, dva, možno päť. Je mi to jedno. Ano vzdala som to už davno a tato choroba mi prišla vhod. Snad iba to umieranie nebude vo velkych bolestiach a ak aj ano nech to prejde čo najskôr k tej smrti.

TinaM

crosshair-pokial spravne citam, neuviedla, kolko ma rokov. Napisala to ako odpoved na moju otazku. Citam dost pozorne.
Taketo zmyslanie nie je normalne. Tesila si sa na smrt aj pred touto diagnozou?

Maoam

bude prca, (ak je tema skutocne pravdiva), ked umries a zistis, ze sa zasa reinkarnujes, ale asi blbsie ako teraz, lebo problemy su na to, aby sa riesili a zijes, aby si bojovala

ty to ochorenie mas ako alibi, kedze si to vzdala uz davno, ale si prilis velky slaboch na to, aby si vzala zivot, tak sa ti to ochorenie teraz hodi ;D

co chces do toho umrtia robit? to moze trvat dost dlho, kym to zasiahne cely organizmus, si mlada, asi budes dost odolavat..no uzi si to

crosshair

TinaM : čítaj pozorne, má 30. Lulunemusíš to vzdávať.. existuje toľko alternatívnych pohodlných liečiv ako napriklad kurkumin allebo vytamín b17 - laetril.. skús to , vygoogluj si to a vyhni sa ožarovaniam a hlavne o svoj život bojuj

soffa

tak potom mi je ta uprimne luto.sice neviem ake mas starosti,ale padnut na zem nie je hanba,hanba je nevstat a ist dalej.clovek je bojovny tvor,niekedy staci sa ho chytit zubami nechtami a bude lepsie.hlavne ak clovek mysli pozitivne,netreba sa vzdavat,ved je tolko peknych chvil,..ktore stoja za to.ved v dnesnej dome neexituje clovek ktory je bez starosti,ktory ma vsetko,lebo nikto nema vsetko ok po vsetkych strankach.ale je to na tebe...