Som šťastna že mam rakovinu

Príspevok v téme: Som šťastna že mam rakovinu
Dada8

Pred týždňom mi oznamili že mam rakovinu prsnika. Aj napriek tejto zlej sprave som šťastna že mi zistili rakovinu. Nechcem sa liečiť, žiadne chemoterapie, nič. Tešim sa na smrť, tešim sa že tu už nebudem. Asi som jedina na svete kto je štastny že už nebude žiť. Citite to aj vy niekto takto, alebo som jedina.

Lulu2011

bodka - zubara ani nespominaj! este stastie, ze mam az 2 plomby :D a tie kociky su teraz uz v ovela lepsich cenach, ako kedysi, to zmaknes...;)

sexicek

To mas teda stastie, ze mozes takto prirodzene zomriet.
Zial, ja sa este musim na tomte svete trapit dalej. :-(
Ale pokial nezomries, este si to riadne uzi, za posledne prachy. ;-)

2bodka

Lulu, vitaj na slovensku :D
ja si setrim na zubara a na kocik :)))) ale neboj sa, dobre bude :) hlavne, ze sme tu :)

Lulu2011

bodka - neblazni, rada by som ta potesila, ale ja momentalne kalkulujem ako vytrimem tie 3 týždne do vyplaty :)) ale z si predstavujem plny ucet :p :p :p

2bodka

ta frcni sem ku mne daku dvacku, s pocitom, ze mas prebytok a uvidis, ako sa ti polepsi :D hahah (minimalne na dusi sa ti) :D hahaha

Lulu2011

no ja som si vsimla, ze cim fnukam nad tým, ze tie peneži nie su, tym viac fakt nie su, takze idem vyhrabat to cd, ked si nejake moznosti pritiahnem do zivota :D

2bodka

ano aj :)) urcite v tej knihe boly etapy, hlave co sa majetku tyka, na ktorych som sa smiala a prisli mi absurdne, ale par veci tam zase nie je az tak odveci :)

Lulu2011

asi je to o tom nechciet nic nasilu a ked nieco chciet tak s laskou a nenasilne, ono ani to tajomstvo urcite nebude az take jednoduche :) clovek sa tolko musi ucit...

2bodka

ja som citala aj knihu, aj videla film :) ja neviem kolko je na tom pravdy, ale jedno viem, ze clovek moze pritahovat problemy, ked o nich premysla a boji sa ich (vytvara silnu negativnu energiu) a rovnako pritiahnut nieco prijemne, ked si to dokaze velmi zivo predstavit :) ale skusala som to len na takych banalitach.. ci stihnem bus atd :) ale je pravda, ze teraz sa deje nieco, co som chcela davnejsie, i ked som to uz prestala chciet, resp. som sa prestala na to sustredit :D takze kde je pravda? who knows? :)