Máte svojho vysnívaného princa?

Príspevok v téme: Máte svojho vysnívaného princa?
Princezná xy

Ja už od doby kedy som si uvedomila veci ohľadom lásky, mám toho svojho vysnívaného princa na bielom koni. Má svoje meno, svoj výzor, svoje správanie. Keď mám smutné chvíľky tak sa k tomuto mojmu obrazu utiekam, častokrát sa mi o ňom sníva a častokrát myslím na to ako sa raz stretneme a spoznáme.
Sníva sa mi o Nom o tom ako by to prebiehalo ako by to bolo dokonca v tých snoch zakomponujem aj svoj terajší život. Ja neviem, je to normálne?

anaya

Je to v pohode. Nakoniec to aj tak bude tak, že ten Pán Pravý bude úplne iný ako tento vysnívaný, ale tebe to vôbec nebude vadiť ;-)

xxy

jezisi.. ten fakt vyzera ako jezis kristus
princezna no ved kludne si predstavuj, pokial sa s nim nerozpravas, je to v ramci normy. inac nemaj moc vysoko latku, lebo sa moze stat, ze taky jednoducho neexistuje :)

marcipan

každá žena niekedy snívala o nejakom mužovi. máme svoj typ, svoje predstavy, ale nie vždy sa to zhoduje s tým, ktorý je vedľa nás. aj ja mám typ muža, aký sa mi páči. je celkom reálny:

2.bp.blogspot.com

Princezna xy

No lenže 5 rokov prešlo a on stále nič...sny sú stále také isté a také realistické. Verím v silu podvedomia, ale neviem.

dedy

Prečo by nebolo, ak ťa to poteší :) a čím detailnejšie si ho predstavuješ, tak taký v skutočnosti aj bude, len chvíľu potrvá kým sa stretnete, a nedaj si to vziať, na snívaní nie je nič zlé. Mnoho ľudí ťa bude odhovárať , že si naivná, avšak ako človek myslí, tak sa mu dostáva :) a čím lepšie budeš myslieť, tým lepšie ti bude, veľa šťastia :)